ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ!

Прийміть щирі ві­тання з нагоди Дня утворення нашого райо­ну! Вже дев’яносто п’ять весен зустрів благодат­ний Білоцерківський край! Як відомо, історія — це не тільки те, що відбувалося протягом певного періоду, а й те, що люди визнали за потрібне пам’ятати. Тому відрадно, що за 95 років становлення і роз­витку Білоцерківського району нам з вами є що пригадати, на кого рівня­тися, чим пишатися і над чим працювати далі.

Щиро дякуємо всім мешканцям Білоцер­ківщини, а особли­во представникам старшого поколін­ня, нашим мудрим наставникам, тим, хто є прикладом безкорисного служін­ня малій Батьківщині. Вітання також і нашій перспективній, освіче­ній молоді, якій судилося визначати долю нашого району в майбутньому. Пам’ятаймо: наше жит­тя буде таким, яким ми зробимо його самі! Впевне­ні, що і найближчі плани, і далекосяжні проекти, на­правлені на забезпечення життєвих потреб жите­лів району, будуть успіш­но реалізовані нашими спільними зусиллями!

СВЯТО Дня району співпадає з чудовим весняним святом — Між­народним жіночим днем. Тож, дорогі жінки, ніжні матері, турботливі бабу­сі, любі сестри, кохані дру­жини, милі дочки й онуч­ки, сердечно вітаємо вас із найпрекраснішим святом весни! Як добре, що у вас є світ­ле весняне свято — свято надії, краси та мрій. Не­хай цей весняний день завжди дарує вам тепло сонячних променів та ніжність перших весня­них квітів. Від усієї душі бажаємо вам величезного жіночого щастя, любо­ві і добра! Нехай поруч з вами завжди будуть лише гідні люди, а серед них – чоловіки, з якими будуть нестрашні будь–які не­годи! Бажаємо, щоб ко­жен прийдешній день ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю і щиросер­дечним спокоєм!

З повагою,

Анатолій ЧИЧИКАЛО, в.о. голови районної ради

Геннадій ДЖЕГУР, голова райдержадміністрації.