Боротьба українського народу за соборність своїх земель – одна із важливих сторінок минулого нашої країни.

22 січня — День проголошення Акту возз’єднання двох республік — Української народної республіки та Західно-Української народної республіки. Цей історичний крок державотворення стався на теренах Київщини.
Відзначення Дня Соборності сьогодні — це вшанування її творців, спільна потреба та обов’язок зберегти світлу пам’ять незліченних жертв протягом віків, принесених українським народом для процвітання незалежності, неподільності, непорушності, сили і процвітання України.

Тож, саме сьогодні на Білоцерківщині відзначили історичну дату нашої держави – День соборності України. Представники влади, депутати, священники, голови місцевих територіальних громад, жителі міста, сіл взяли участь у церемонії покладання квітів до пам’ятника Тарасові Шевченку.

Цього дня вшанували пам’ять полеглих Героїв і поклали квіти до стендів з портретами Героїв Небесної Сотні.

Пам’ять усіх борців за гідність, свободу та незалежність України – Героїв Небесної Сотні, бійців, які не повернулися з АТО, вшанували хвилиною мовчання.

Також цього дня по всіх територіальних громадах відбулися покладання квітів до пам’ятників. З нагоди Дня Соборності України всі релігійні громади району провели молебні за Україну та український народ.