Головувала на засіданні постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, цін та соціально-економічного й культурного розвитку заступник голови комісії Ірина Корнієнко. Члени комісії зібралися для детального опрацювання питань.

Ейсмонт Світлана Миколаївна, в. о.  начальника управління фінансів Білоцерківської райдержадміністрації представила на розгляд комісії звіт про виконання районного бюджету Білоцерківського району за 2020 рік. Депутати запропонували звіт розглянути  на сесії райради.

Далі, пропозиції районної державної адміністрації про внесення змін до рішення районної ради від 14.01.2021 №023-02-VІІІ «Про районний бюджет Білоцерківського району на 2021 рік» та Програми фінансового забезпечення виконання та реалізації повноважень Білоцерківської районної державної адміністрації Київської області на 2021 рік  депутати відправили на доопрацювання.

Емоційно обговорювали Програму щодо заходів, пов’язаних із ліквідацією заборгованості з виплат заробітної плати та інших зобов’язань, які виникли в зв’язку з реорганізацією та ліквідацією районних державних адміністрацій та установ, засновниками яких є районна державна адміністрація на 2021 рік,  заслухали Програму висвітлення діяльності органів державної виконавчої влади та органів місцевого самоврядування Білоцерківського району на 2021 рік.

Обговорили звіт  виконання районного бюджету Володарського, Ставищенського, Рокитнянського,  районів за 2020 рік.

На комісії прийнято рішення розглянути дані питання на сесії райради.