26 жовтня  відбулася 25 сесія Білоцерківської районної ради під головуванням Анатолія Чичикала.

У роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Геннадій Джегур, голови місцевих рад, представники виконавчої влади, представники громадських організацій, ЗМІ.

Розпочали засідання з хвилини мовчання, якою вшанували пам’ять загиблих захисників України.

Позитивні емоції додали вітання та нагороди.  Геннадій Джегур вручив нагороду від президента волонтеру Павлу Гарназі, його сину Богдану Гарназі — командиру 7-ї  роти 3-го батальйону 72-ї окремої механізованої бригади, також відзначив грамотою райдержадміністрації волонтера Сергія Григор`єва, Анатолій Чичикало вручив грамоту обласної ради голові Острійківської сільської ради Сергію Оленку.

Депутати оперативно розглянула питання порядку денного. 23 депутата, які зібралися на пленарному засіданні, підтримали зміни та пропозиції райдержадміністрації  про внесення змін до рішення сімнадцятої сесії районної ради сьомого скликання від 21 грудня 2017 року «Про районний бюджет Білоцерківського району на 2018 рік».

Затвердили «Районну цільову  Програму захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018-2022 роки», погодили питання щодо  створення опорного навчального закладу Озернянської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Розглянули питання про передачу об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад Білоцерківського району до комунальної власності Узинської міської об’єднаної територіальної громади.

Олександр Лопот, голова депутатської фракції БПП «Солідарність» виступив із зверненням  до КМУ щодо розширення програми субсидій та забезпечення  доступності і належної якості житлово-комунальних послуг для споживачів, Олександр Грузинський, голова депутатської фракції ВО «Батьківщина» в Білоцерківській районній раді оприлюднив  звернення депутатів Білоцерківської районної ради, щодо необхідності відреагувати  на ситуацію, що склалася на ринку електричної енергії, а також звернення депутатів Білоцерківської районної ради щодо негайного скасування постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення. На превеликий жаль, рада НЕ підтримала вказані звернення через позицію частини депутатського корпусу.