Голова Білоцерківської районної ради Володимир Шевченко взяв участь у засіданні чергової 30-ї сесії Київської обласної ради VІІ скликанні. Сесія проходила 19 вересня під головуванням очільника Київської обласної ради Миколи Стариченка та за участі   голови Київської обласної державної адміністрації Михайла Бно-Айріяна.

Пленарному засіданню передувало зібрання мешканців  Володарського та Білоцерківського районів перед адміністративною будівлею облради. Люди приїхали сюди, аби донести свої вимоги щодо недопущення видобутку відкритим способом розсипних циркон-рутил-ільменітових руд на території Тарасівського родовища.

На думку представників громади, такий видобуток негативно позначиться на стані довкілля, зокрема призведе до забруднення басейну річки Рось, підвищенню радіаційного фону тощо. Звісно, всі ці фактори  можуть негативно позначитися  на здоров’ї  місцевих мешканців. Із представниками територіальних громад зустрівся голова обласної ради Микола Стариченко, який повідомив, що депутатський корпус та він особисто розділяє їхнє занепокоєння з приводу можливої розробки родовища.

Як і обіцяв голова обласної ради, під час сесії депутати переважною більшістю голосів підтримали звернення представників територіальних громад Володарського та Білоцерківського районів щодо недопущення такого видобутку. Це рішення  Київської обласної ради буде направлено для реагування до відповідних державних органів та установ.

З цього приводу виступив і народний депутат України Микола Бабенко, який підтримав вимоги мешканців Білоцерківського і Володарського районів щодо недопущення видобутку титану.

Не менш гостро постало питання неефективного використання комунального майна спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Київської області та доведення до банкрутства деяких тепломереж області. Депутати Київської обласної ради також подали низку інших звернень до відповідних державних установ щодо підтримки мистецької освіти, якості та доступності первинної медичної допомоги для сільського населення та ін.

Змінився склад депутатського корпусу обласної ради. Достроково припинили свої повноваження Сергій Бунін та Олександр Качний, які обрані  народними депутатами України. Їм на зміну прийшли Володимир Власенко та Сергій Мазепа, з чим ми їх вітаємо.

На 30-й сесії депутати затвердили Порядок призначення на посади та звільнення із займаних посад керівників комунальних закладів (підприємств) охорони здоров’я та закладів освіти та затвердили Порядок проведення конкурсного добору на посаду керівників закладів культури спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Київської області.

Комунальному закладу вищої освіти Київської обласної ради «Академія мистецтв» присвоєно ім’я Павла Чубинського — видатного українського громадського діяча, фольклориста, автора слів Державного Гімну України.

Депутати Київської обласної ради внесли зміни до низки обласних Програм Київської області з тим, щоб підтримати проведення природоохоронних заходів, соціально незахищені верстви населення, дітей, учасників АТО/ООС, хворих, спортивну молодь, малих і середніх підприємців, забезпечити  утеплення багатоповерхівок ОСББ, а відтак — зменшення сплат за комунальні платежі, вдосконалити екстрену медичну допомогу та сприяти вирішенню інших, нагальних для Київщини потреб.

Також управлінням з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства виконавчого апарату КОР спільно з депутатською робочою групою проведено аудит усіх комунальних закладів КОР, про що інформуватимемо в подальших публікаціях.

За вагомий особистий внесок в соціально-економічний та культурний розвиток Київської області, сумлінну, плідну діяльність, високий професіоналізм, активну громадську позицію, нагрудним знаком «За заслуги перед Київщиною»  відзначено:

  • Дмитра Токаря, начальника ГУ Державної казначейської служби України в Київській області;
  • Ірину Барановську, в.о. директора школи Клавдіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Рибалка Бородянського району;
  • Олександра Мефодія, депутата Київської обласної ради VІІ скликання;
  • Георгія Цагареішвілі, депутата Київської обласної ради VІІ скликання;
  • Володимира Говорова, голову Президії Ради Київської обласної організації інвалідів війни, Збройних Сил та учасників бойових дій;
  • Віктора Світовенка, депутата Київської обласної ради VІІ скликання;
  • Петра Мороза,  депутата Київської обласної ради VІІ скликання.

За вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, активну громадську діяльність, сумлінну працю та високий професіоналізм грамотами Верховної Ради України  відзначено:

  • Олександра Левченка, Обухівського міського голову;
  • Олену Журавель, заступника виконавчого директора Київського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування АМУ.

Згідно з чинним законодавством, усі результати поіменного голосування депутатів розміщено на офіційному веб-сайті Київської обласної ради.