«Манить рідне село: і цвітінням лугів, і роздоллям небес, і піснями гаїв, і полями, де сонячне світить чоло – пахне цвітом село…..».

Щорічно за традицією, на свято  Святої Трійці, мешканці села Фесюри відзначають День села. Саме в цей день з’їзджаються до свого рідного куточка люди, які тут народилися, виросли, де відчули справжню материнську ласку та турботу, цінні поради батька. В цей день село, як завжди, радо зустрічає  гостей.

Із теплими словами до своїх односельців звернувся  сільський голова Володимир Юрійович Святецький. Вітаючи односельчан зі святом,  подякував  людям, які небайдужі до проблем громади та беруть активну участь у житті села, зокрема, тим, хто допомагав під час підготовки  до святкування.

Також на святі були присутні гості  голова районної ради Віталій Юрійович  Гринчук, голова райдержадміністрації  Геннадій Васильович Джегур   та  керуючий справами районної ради Володимир Олексійович Шевченко, депутат районної ради Лопот Олександр Андійович,  побажали селу розквіту, міцного здоров’я та добробуту громаді, наголосивши, що такі свята дають людям надію на краще життя і спонукають вірити в себе і у свої можливості.

Громада села  дякувала  заступнику голови  Київської обласної ради Стариченку Миколі Анатолійовичу  за підтримку та сприяння,  щодо вирішення  питання здійснення капітального ремонту  будинку  культури села Фесюри.

До урочистого концерту підійшли з творчістю та гумором. Готувалися серйозно. Адже таке дійство у селян буває лише раз на рік.

Народний фольклорний  колектив «Фесюраночка» та жителі села  вітали земляків поетичними рядками та музичними композиціями, які присвячувались і Україні, і рідному краю, і рідним батькам.

Учасники та глядачі  свята  отримали масу позитивних емоцій та чудово провели час.