Шановні працівники органів місцевого самоврядування

та депутати місцевих рад!

Щиро вітаю Вас із Днем місцевого самоврядування!

Сьогодні ми впевнено прямуємо до розбудови спроможного, повноцінного та відповідального місцевого самоврядування європейського зразка. Щиро  дякую кожному з учасників цього процесу за розуміння та підтримку курсу на реалізацію реформи місцевого самоврядування.

Вам випала доля працювати у відповідальний період державотворення.

Саме сьогодні найкращий час для повної реалізації потенціалу кожного міста, селища чи села. Впевнений, що спроможність громади самостійно вирішувати питання свого розвитку дозволить якнайшвидше та якнайкраще впорядкувати її життя, вкладені у місцевий розвиток кошти забезпечать покращення якості життя людей і будуть хорошою інвестицією в майбутнє країни.

Нехай же це свято додасть усім нам єдності й певності в тому, що лише спільними зусиллями ми перетворимо рідну Україну в успішну європейську державу.

Зичу всім територіальним громадам, депутатам місцевих рад та працівникам органів місцевого самоврядування подальших звершень, впевненості у світлому майбутті, міцного здоров’я й добробуту, родинного тепла і затишку!

Нехай цей святковий день додасть усім Вам сил і наснаги на добрі справи, порозуміння і єдності задля добра та благополуччя нашого народу.

З повагою

Голова Білоцерківської районної  ради                          Володимир Шевченко