Протистояння на сході України, за якими щодня ми спостерігаємо з болем серця, роблять воєнні події минулих днів більш зримими, злободенними та важливими.

У рочистості, приурочені вшануванню учасників війни в Афганістані, об’єднав представників різних поколінь захисників Вітчизни – ветеранів Великої Вітчизняної війни, воїнів-інтернаціоналістів, учасників антитерористичної операції, які  зібралися в приміщенні Білоцерківської районної ради 24 грудня.  Саме сьогодні вони відзначають 40-у річницю початку військових дій в Афганістані.

«Афганістан – це правда історії»,- цими словами розпочав свій виступ голова ради. Він звернувся до воїнів, адже вони знають справжню ціну миру та усвідомлюють свою відповідальність за майбутнє, за долю наступних поколінь.Зі словами великої поваги та щирої вдячності до присутніх звернулися голова Білоцерківської районної ради  Володимир Шевченко, в.о.голови райдержадміністрації Юрій Савчук.

«Ви належите до особливої категорії наших співвітчизників, які гідно несуть крізь життя мужність у діях, відданість справі, братерство. А головне – пам’ятайте: ваш подвиг шанується і ніколи не буде забутий. Слава Україні!» – продовжив свій виступ Володимир Шевченко.

Юрій Савчук у свою чергу підкреслив, що завдяки справжнім патріотам український народ ніколи не дасть себе поневолити, а молоде покоління, діти й онуки військових мають пишатися ними й брати з них приклад.

Усім присутнім представники влади побажали міцного здоров’я, родинного затишку і тепла, благополуччя та впевненості у завтрашньому дні, оптимізму, мирного неба та непохитної віри в перемогу. Тих, хто не повернувся з передової, вшанували хвилиною мовчання.

Про те, наскільки важливими для військових різних поколінь є згуртованість та єдність, говорив голова Білоцерківської районної організації ветеранів України Віктор Рудий.

У залі  поважні воїни з медалями, у військових одностроях і в сучасних камуфляжах на новий манір, сивочолі й зовсім молоді, усміхнені й серйозні, зовсім спокійні й трохи схвильовані…Усі вони обрали місію справжніх чоловіків, які не звикли ховатися за чиїмись спинами.

Цього дня на їх адресу багато разів лунали слова вдячності за їх героїчні вчинки.