Він допоможе підвищити якість та оперативність медичної допомоги більш ніж 14000 місцевим мешканцям із 6 населених пунктів.

13 грудня  відбулася урочиста церемонія передачі автомобіля Daewoo Lanos Узинській амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Третій спецавтомобіль за рік. Виконав приємну місію вручення ключів голова районної ради Віталій Гринчук. У заході також взяли участь  заступник голови райради Анатолій Чичикало, головний лікар КЗ «Білоцерківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Іван Ровенко, депутати районної ради Ольга Барбашова та Наталія Коломієць.

Питання щодо необхідності придбання автомобіля для АЗПСМ м.Узина озвучила депутат районної ради О.Барбашова на одній із засідань сесії районної ради. Районні обранці одноголосно підтримали депутатський запит і незабаром на придбання автомобіля з районного бюджету було виділено необхідні кошти.

В амбулаторії працює 30 осіб персоналу, з них 9 лікарів. Сьогодні приміщення Узинської медамбулаторії  приємно вражає новизною. У вересні розпочалися ремонтні роботи, вже ми констатуємо той факт, що  лікарі у пристойному приміщенні мають можливість якісно надавати медичні послуги населенню. Завідуюча амбулаторією Папіашвіллі Інна Давидівна щиро дякувала керівникам району та всьому депутатському корпусу за їх втручання та надання конкретної допомоги щодо ремонту приміщення та придбання автомобіля. Новий автомобіль, отриманий у подарунок від районної влади, дозволить медичну допомогу хворим надавати більш швидко та якісно.

«Здоров’я жителів району — є одним із пріоритетів нашої роботи. Якість медичних послуг на Білоцерківщині  покращується, у тому числі, завдяки нашій участі», – зазначив голова ради Віталій Гринчук, — на досягнутому ми зупинятися не будемо. Й на наступний рік маємо амбітні плани».