Новенька будівля із сучасним медичним обладнанням, меблями та усіма зручностями. Такими мають постати амбулаторії у селах України у 2018-2019 роках. На це з бюджету країни спрямували 5 мільярдів гривень. Перепало і понад чотири мільйони грн Озернянській громаді, утім їх досі не освоїли. Саме тут триває незавершене будівництво нового сучасного приміщення амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Саме з цього приводу 17 вересня заступник голови Білоцерківської районної ради Анатолій Чичикало провів робочу нараду за участі Озернянського сільського голови Юрія Дробовича та директора комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-соціальної допомоги Білоцерківського району Білоцерківської районної ради» Івана Ровенка. Вони з`ясовували, чому досі не завершили будівництво, та знаходили шляхи вирішення даного питання.

Нагадаю: в селі Озерна розпочато будівництво нового сучасного приміщення амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Це одна з 310 аналогічних амбулаторій, які нині будуються в різних куточках України. Зведення таких приміщень здійснюється за рахунок передбаченої субвенції з державного бюджету та на умовах співфінансування з місцевими бюджетами.

Зокрема, в 2018 році на будівництво з державного бюджету спрямовано 4,1 млн.грн., а з районного бюджету — 2 мільйони гривень. «Даний проект передбачає не лише будівництво, а й оснащення амбулаторій сучасним обладнанням, а також придбання службового транспорту. Приміщення амбулаторії буде сучасним, зручним, у тому числі й для маломобільних груп населення. Аби залучити молодих фахівців до роботи, у приміщенні амбулаторії також буде облаштовано службову квартиру.

Додамо, що ще в 1989 році приміщення вже тепер колишньої медамбулаторії було визнано непридатним для використання  як лікувальний заклад.  Втім, проблема довгий час не вирішувалася аж до сьогоднішнього часу.