Володимир Панасов очолює товариство з додатковою відповідальністю «Білоцерківський кар’єр». Взагалі, Білоцерківський район має розвинутий промисловий комплекс, що забезпечує надходження до бюджету. Сьогодні – «Білоцерківський кар’єр» — одне з успішних бюджетоутворюючих підприємств району. В урочищі «Кошик» ще з 1936 року розробляють родовище гранітів. Розробка проводиться відкритим способом. Колектив – високопрофесійний, де кожен працівник є справжнім знавцем своєї справи. Цьому колективу, як і багатьом іншим, нелегко в нинішній економічній ситуації. І все ж підприємство працює без збитків. А щодо податків, то за 10 місяців сплачено 14 млн 700 тис грн, , орендна плата за землю становить 600 тисяч, військовий збір-150 тисяч, податок на додану вартість — 5 млн…
Тож, сьогодні в.о.голови Білоцерківської районної ради Анатолій Чичикало разом із керуючим справами виконавчого апарату районної ради Володимиром Шевченком із робочим візитом побували на «Білоцерківському кар’єрі» та поспілкувалися з керівницвом підприємства.
За словами директора підприємства Володимира Панасова, в нинішній час доволі непросто знайти фахівця гірничо-видобувальної галузі. А люди в такій справі – чи не найважливіший ресурс. Тож на підприємстві зібраний справжній золотий фонд фахівців — 99 працюючих. Всі вони працевлаштовані офіційно, середньомісячна заробітна плата становить 10 тис грн яку, фахівці вчасно отримують. Забезпечені спецодягом та в обов`язковому порядку проходять медогляд.
Керівники обговорили позитивні та проблемні сторони роботи підприємства.
«При всьому тому наскільки унікальне родовище, нам, справді, нелегко»,- говорить Володимир Панасов, — З граніту, що видобувається в кар’єрі, виробляємо високоякісну щебеневу продукцію, яка реалізується в Київській та інших областях України. Продукція має сертифікат відповідності ДСТУ, радіаційний сертифікат 1-го класу, допущена до застосування в галузі житлового та промислового виробництва, а також будівництва та ремонту доріг», — продовжив керівник підприємства. Він наголосив, що на цих будівельних матеріалах потужно тримається будівельна галузь на Білоцерківщині.
Володимир Олексійович зауважив, що на сьогодні першу чергу родовища вже відпрацьовано й постає проблемним питання відкриття ІІ-гої черги. «Приваблива територія, земля знаходиться в користуванні Аграрного університету. З державної точки зору, могла б бути користь для будівельної галузі як міста, так і району…Cитуація складна й потрібно спільно ( обласна, районна влада, керівництво Академії аграрних наук, керівництво кар`єру) вирішити земельне питання. Водоохоронна зона залишається, плюс ІІ-га черга земель в 20 га, а гірнича територія потребує трішки менше. Ми не маємо права загубити потужне підприємство»,- пояснював керівник підприємства.
Далі він розповів, що зроблено переоцінку запасів надр, отримали ліцензію на 20 років. «Такі ресурси для такого потужного регіону. Будівельна галузь повинна працювати, і ми маємо докласти для цього всі зусилля»,- наголосив Володимир Панасов.
Своїми міркуваннями з даного питання поділився Володимир Шевченко, він як депутат районної ради, колишній сільський голова неодноразово намагався вирішувати питання розпаювання земель, тощо. Керівники повинні знайти мудрі шляхи вирішення даного питання. На них лежить відповідальність за долю підприємства, та їх робітників.
Частина зустрічі стосувалася не менш важливого питання – питання будівництва об’їзної дороги, оскільки від великогабаритного транспорту страждають як жителі міста, так і району. Зокрема зі скаргами до органів влади неодноразово зверталися жителі сіл Глибічка, Вільна Тарасівка. Проблемним це питання було і для жителів міста, які мешкають на вулицях Колгоспна та Таращанська. Люди нарікають переважно на роботу «Білоцерківського кар’єру», адже саме вантажівки з його продукцією є найчастішими збурювачами людського спокою.
Єдиний спосіб вирішити дане питання – збудувати об’їзну дорогу, яка б дала можливість створити безпечний дорожній рух і дозволила повноцінно працювати виробничим підприємствам регіону.
Володимир Шевченко нагадав, що в 2018 році за участю представників районної та міської влади було визначено напрямок майбутньої дороги, яка мала будуватися у два етапи. Перший етап — від траси «Біла Церква – Володарка» до с. Шкарівка. Другий етап передбачає будівництво яке простягнеться від дороги «Біла Церква – Пилипча» до дороги «Біла Церква – Володарка».
Володимир Панасов знову піднімає дане питання на зустрічі з представниками органів місцевого самоврядування.
Анатолій Чичикало: «Сьогодні ми побачили унікальне підприємство, яке тримається на злагодженій роботі професійних та відповідальних фахівців. Дякую всім і кожному за цю велику справу. Ваше підприємство є одним із основних платників податків. Ваша робота вимагає сумлінності, наполегливості та значної зосередженості».
Анатолій Чичикало підкреслив: «Ми повинні враховувати інтереси жителів населених пунктів. Слід спокійно та виважено підійти до проблеми. Особливу ж увагу треба приділити спірним питанням. Але рухатися слід виключно у законодавчому полі», — резюмував зустріч в.о.голови районної ради. На завершення Анатолій Петрович привітав працівників кар’єру з Собором Архистратига Михаїла, побажав усім успіхів та перспектив.