5 жовтня 2018 р. митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній звершив освячення новозбудованого храму-каплиці на честь Різдва Пресвятої Богородиці в с. Фастівка Білоцерківського району на Київщині.

Перед входом до храму архієрея зі словами вітань зустріли парафіяни.

Під час освячення храму Патріаршому наміснику співслужили: благочинний Білоцерківського району прот. Миколай Гопайнич, настоятель парафії свящ. Андрій Равва та запрошене духовенство.

Після завершення богослужіння з вітальним словом до усіх присутніх в храмі звернувся керуючий єпархією. Також владика Епіфаній вручив церковні нагороди парафіянам, які взяли участь у будівництві святині. Зокрема Орденом Святого Миколая Чудотворця були нагороджені: Деркач Микола Андрійович та Гуліватий Сергій Миколайович.

Прихожани висловити свою вдячність за острівець духовності, на який давно чекали, і який потрібен кожному християнину. Деякі односельці навіть не стримували сліз і висловлювали теплі слова з тремтінням у голосі.

Нехай храм завжди буде наповнений прихожанами, бо під час Богослужіння людина отримує Божественну енергію та силу, яка йменується Божою благодаттю, і яка так необхідна для вирішення проблем, що їх ми самостійно подолати не в змозі.

На згадку про цю подію була зроблена спільна світлина.

За матеріалами сайту Переяславської Епархії УПЦ КП