Білоцерківською місцевою прокуратурою спільно з Управлінням захисту економіки Нацполіції та слідчими Білоцерківського відділу поліції затримали головного державного виконавця Білоцерківського міського відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Київській області, яка отримала неправомірну вигоду від громадянки в сумі 2 800 гривень.

Зазначену суму посадовець вимагала за зняття арешту з майна, а саме ¼ частквартири та винесення постанови про закриття виконавчого провадження.

 Жінку затримали 28 лютого у власному кабінеті «на гарячому», під час передачі їй грошових коштів на загальну суму 2 800 гривень.

 За даним фактом розпочато кримінальне провадження  за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

На даний час, останній повідомлено про підозру у вчиненні злочину та обрано запобіжний у виді тримання під вартою строком на 60 діб, з альтернативою внесення застави в розмірі 64 тис. грн.

 Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Прокурор Білоцерківської місцевої прокуратури                               Шурашкевич Г.М.