Урочистий захід з нагоди Дня рятівника відбувся 14 вересня в Київському академічному обласному музично-драматичному театрі ім.П.Саксаганського

Це свято людей, для яких честь, відвага, мужність і вірність своєму обов’язку є сенсом буття – пожежників, хіміків, піротехніків, водолазів, працівників інших аварійно-рятувальних формувань і служб, які забезпечують надійний захист національного багатства та життя людей від вогню та стихії. Його відмічають також громадяни, які зробили свій вагомий внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров’я людей.

Урочистості розпочав заступник голови державної служби України з надзвичайних ситуацій Руслан Білошицький, він подякував рятівникам за виконання професійного обов’язку, побажав міцного здоров’я та  родинного щастя.

Ряду представників Служби цивільного захисту були присвоєні чергові звання. Кращі рятівники були відзначені нагрудними знаками, почесними грамотами ДСНС України.

До присутніх звернулися Перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Андрій Анісімов, в.о.голови Білоцерківської районної ради Анатолій Чичикало та заступник голови райдержадміністрації Володимир Толочко, заступник міського голови Інна Новогребельська.

Під час заходу виступив також голова Київської обласної ради ветеранів Громадської організації Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту Анатолій Бондаренко, він зібрав на сцені ветеранів рятувальної галузі, саме тих, хто брав участь у ліквідації аварії на ЧАЕС, відмітив їхній подвиг у порятунок людства від Чорнобильської катастрофи. Від імені Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту були вручені нагороди кращим рятівникам Київщини.

У продовження свята з творчими дарунками виступили артисти Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім.П.Саксаганського.

Цього ж дня у парку Слави відбулися урочистий захід з нагоди приведення до присяги курсантів навчального пункту Головного управління ДСНС України у Київській області. Цього дня до лав ДСНС Київської області стали 14 рятувальників.

Рятувальники організували в Парку культури та відпочинку імені Т. Г. Шевченка виставку пожежно-рятувальної техніки. У жителів та гостей міста була можливість ознайомитись із оснащенням, яке щодня служить для гасіння пожеж та ліквідації інших надзвичайних ситуацій. Особливе захоплення захід викликав у малечі та школярів різного віку, які мали можливість не тільки ознайомитися з технікою, але й поспілкуватися з рятівниками та зробити фото на згадку.

До присутніх звернувся начальник головного управління ДСНС України у Київській області Василь Слободян, який акцентував увагу на ризиках, які має професія рятувальника, та вручив спеціальний подарунок Дмитру – сину загиблого пожежногоАнатолія Чубка, який загинув при виконанні службових обов’язків 23 серпня 2017 року.

Присутні вшанували пам’ять заступника начальника загону – начальника відділення планування та документального забезпечення Аварійно-рятувального загону Максима Глазкова,  поклавши квіти до пам’ятної дошки на честь загиблого  при виконанні службового обов’язку героя. Вшанували пам’ять усіх тих, хто віддав своє життя, виконуючи службовий обов’язок.

Цього ж дня в частині Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Київській області   офіційно відкрили відремонтоване приміщення медичного пункту.