11 травня 2018 року в сесійній залі районної ради зібралися  найталановитіші учні шкіл Білоцерківщини – переможці  Всеукраїнських предметних олімпіад та конкурсів на традиційне  районне свято «Творча обдарованість», яке стало підсумком наполегливої праці юних обдарувань Білоцерківщини. В ході урочистостей 39 переможців було нагороджено дипломами, грамотами, грошовими преміями та цінними подарунками.

Зі словами вдячності та привітання до юних талантів Білоцерківщини звернулися в.о. голови Білоцерківської районної ради Анатолій Чичикало, заступник голови райдержадміністрації Володимир Толочко, заступник  Фурсівського сільського голови Катерина Кравцова, в.о. начальника відділу освіти  Вікторія Бабенко.

Вони з впевненістю говорили, що діти – наша надія, гордість та майбутнє. Їх талант, бажання й наполегливість – це запорука усіх досягнень і перемог. Бажали їм бути оптимістами, завзятими й сміливими у своїх прагненнях, творчої наснаги та нових яскравих перемог.

Цього року талановита молодь Білоцерківщини здобула два переможних місця на Всеукраїнському етапі учнівських олімпіад, одне призове місце на Всеукраїнському етапі конкурсу з української мови м.. П.Яцика, на обласному етапі учнівських олімпіад – 23 перемоги. Білоцерківщина по праву пишається своїми молодими обдаруваннями.

Всеукраїнський етап

1.      Шарко Яна, учениця 5 класу опорного навчального закладу  Шкарівської загальноосвітньої   школи   І- ІІІ ступенів,   яка гідно представила Білоцерківський район та Київську область на  ІV етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, здобувши ІІІ місце.

2.      Мудра Катерина, учениця 8 класу Трушківської школи,  переможниця ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з історії, призера ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури, англійської мови, зарубіжної літератури,  Міжнародного конкурсу знавців  української мови імені Петра Яцика та Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка,

Блок 2 область

1.      Лященко Марія , учениця 10 класу  Острійківської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступеня

ІІ місце обласний етап  Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

ІІІ місце обласний конкурсу  – захисту науково- дослідницьких робіт  Малої академії наук, секція українська література

ІІ місце обласний етап  Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

І місце районний етап Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика

2.      Мішустіна Валерія , учениця 10  класу, опорного навчального закладу – Шкарівська  загальноосвітня школа   І- ІІІ ступеня

ІІ місце обласний етап етап  Всеукраїнської учнівської олімпіади з  екології

ІІІ місце обласний етап  конкурсу  – захисту науково- дослідницьких робіт  Малої академії наук, секція  охорона довкілля та раціональне природокористування

ІІ місце районний етап етап  Всеукраїнської олімпіади з  англійської мови

1.      Хамаза Євгенія,  учениця 11  класу, опорного навчального закладу – Шкарівська  загальноосвітня школа   І- ІІІ ступеня

2.      ІІ місце обласний етап  етап  Всеукраїнської учнівської олімпіади  з трудового навчання

І місце районний етап етап  Всеукраїнської учнівської олімпіади  з образотворчого мистецтва

ІІ місце районний етап олімпіада етап  Всеукраїнської олімпіади з математики

ІІ місце районний етап етап  Всеукраїнської олімпіади із зарубіжної літератури

ІІ місце районний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

ІІІ місце районний етап олімпіади з Всеукраїнської учнівської  олімпіади  української мови та літератури

3.      Гриневич Катерина, учениця 11 класу Макіївського НВО,

ІІ місце обласний етап    конкурсу  – захисту науково- дослідницьких робіт  Малої академії наук, секція валеологія

І місце районний етап   Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

ІІ місце районний етап етап  Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

ІІІ місце районний етап Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика

ІІІ місце районний етап олімпіади з Всеукраїнської  учнівської олімпіади  української мови та літератури

4.      Киришун Дмитрій, учень 11 класу  Озернянської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступеня,

ІІІ місце обласний   етап  Всеукраїнської олімпіади  з трудового навчання

ІІІ місце районний  етап  Всеукраїнської олімпіади  з математики

Блок 3 район

3.      Пістоляк Маргарита,  учениця 4  класу, опорного навчального закладу – Шкарівська  загальноосвітня школа   І- ІІІ ступеня

І місце  у районному  етапі  Всеукраїнської  учнівської олімпіади  з математики

4.      Шурдук Андрій,  учень 4  класу,  Озернянської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступеня

І місце  у районному  етапі  Всеукраїнської  учнівської олімпіади  з математики

5.      Коцюба Вікторія, учениця 4 класу, Поправського НВО,

І місце  у районному  етапі  Всеукраїнської  учнівської олімпіади  з математики

6.      Василенко Софія, учениця 3 класу Макіївського НВО,

І місце районний етап Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика

Говорун Анна, учениця 7 класу Макіївського НВО,

І місце районний етап Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика

І місце районний етап   Всеукраїнської  учнівської олімпіади з української мови та літератури

ІІ місце районний етап   Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

ІІ місце районний етап   Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

ІІ місце районний етап  з Всеукраїнської  учнівської олімпіади  із зарубіжної  літератури

8.      Буткевич Анастасія, учениця 6 класу Дроздівської  загальноосвітньої школи І- ІІІ ступеня

І місце районний етап Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика

ІІ місце районний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

9.      Кириленко Ольга, учениця 7 класу Чупирянського НВО

І місце районний етап   Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

ІІ місце районний етап Всеукраїнської  учнівської олімпіади з української мови та літератури

10.  Ревть Вікторія, учениця 9  класу, опорного навчального закладу – Шкарівська  загальноосвітня школа   І- ІІІ ступеня

І місце районний етап  Всеукраїнської  учнівської олімпіади  з трудового навчання

11.  Сергієнко Юлія, учениця 9  класу, опорного навчального закладу – Шкарівська  загальноосвітня школа   І- ІІІ ступеня

І місце районний етап  з Всеукраїнської  учнівської олімпіади з географії

Шкільна наука – лише перша сходинка в дитячому житті, тож побажаємо юним обдаруванням, щоб усі життєві сходинки долалися добре, з гарним настроєм, впевненістю і радістю в серці!