Біографія Федорчук

Народився  16 липня 1966 р.н., с. Рубченки Володарського р-ну Київської обл.;

1973-1983 – навчання в Рудосільській середній школі Володарського р-ну Київської обл.;

1983-1986 – Київський радіо механічний технікум, факультет радіо-приладобудування;

1986-1988 – служба в Армії, в/ч. 73903, курсант, командир відділення, заступник командира взводу, старший сержант;

З 1988 –  служба в МВС України:

1988 – черговий інспектор ПЦО ВДСО Володарського РВ Київської області;

1990-1992 – дільничний інспектор міліції Володарського РВ Київської області;

1992-1993 – начальник ІВС Володарського РВ Київської області;

1993-1998 – помічник начальника — оперативний черговий Володарського РВ Київської області;

1998 – Інспектор з дізнання відділення ДАІ Володарського РВ Київської області;

1999 – старший державтоінспектор  ВДАІ Володарського РВ Київської області;

2002 – здобув диплом Міжрегіональної академії управління персоналом, юридичний факультет спеціальність — правознавство;

2001-2004 – начальник відділення ДАІ Володарського РВ Київської області;

2004-2005 – Командир 3-ї роти дорожньо-патрульної служби полку ДПС ДАІ ГУ МВС України в Київській області.

Згідно з положенням про проходження служби рядовим та начальницьким складом ОВС України з 21.02.2005 звільнений з органів МВС в запас по ст. 64Б» (через хворобу), вислуга календарна-18 років 7 місяців і 3 дні, пільгова – 20 років 1 місяць 1 день, звання – підполковник міліції.

2007  – прийнятий на службу в ОВС МВС України;

05.10.2007–26.11.2007 – начальник ВДАІ з обслуговування Сквирського району при УДАІ ГУ МВС України в Київській області;

26.11.2007–26.05.2008 – заступник начальника відділу ДПС та забезпечення спеціальних заходів УДАІ ГУ МВС України в Київській області;

26.05.2008–23.03.2010 – начальник ВДАІ з обслуговування Сквирського району  при УДАІ ГУ МВС України в Київській області;

23.03.2010–10.10.2014 – начальник ВДАІ Білоцерківського МВ ГУ МВС України в Київській області з обслуговування м. Біла Церква та Білоцерківського району;

10.10.2014 – 22.12.2014 – начальник лінійного відділення міліції на станції Біла Церква Управління МВС України на Південно-Західній залізниці;

Згідно з положенням про проходження служби рядовим та начальницьким складом ОВС України звільнений з органів МВС в запас по ст. 64 «а» ( за віком) з 22.12.2014  – пенсіонер МВС, ветеран ОВС, вислуга — календарна – 25 років 9 місяців 20 днів, пільгова – 27 років 3 місяці 18 днів, звання – підполковник міліції.

08.12 .2020 обраний заступником голови Білоцерківської районної ради.

Сімейний стан – одружений;