Під таким гаслом 18 листопада в Узинському будинку культури краяни засвідчили повагу до тих, хто сіє, доглядає, вирощує високі врожаї на білоцерківських нивах, хто дбає про надої молока, підвищення продуктивності тваринництва, хто невтомно працює, приймає мудрі рішення, особисто вболіває за справу. Урочистості, приурочені Дню сільського господарства пройшли на славу.

Білоцерківський край здавна славиться землеробськими традиціями, щирими та працьовитими людьми, які щоденною кропіткою працею роблять вагомий внесок у зміцнення економіки нашого району та покращення добробуту його жителів.

Зі святом кожного, хто причетний до праці на землі вітав голова Білоцерківської районної ради Віталій Гринчук, в.о.голови адміністрації Юрій Савчук, помічник Народного Депутата України Віталія Гудзенка Євген Гудзенко, засновник Благодійного фонду «Фортеця» Олександр Ференець, Узинський міський голова Олександр Охріменко, голова районної профспілкової організації працівників агропромислового розвитку Володимир Василенко.

Серед гостей, які завітали на урочистість були присутні представники «Золотого фонду» Білоцерківщини. Саме завдяки їх відданій наполегливій роботі на благо розвитку Білоцерківського району, їх професіоналізму, ми можемо пишатися нинішніми здобутками. Вони є прикладом для підростаючого покоління.

«Сьогодні я хочу щиро подякувати та низько вклонитися за ваш труд, -звертаючись до працівників сільського господарства, говорив голова ради Віталій Гринчук, — адже наша img_7919держава живе і працює, дякуючи трудівникам, які постійно дбають про землю. Щиро вдячний за любов до землі, терпіння та витримку. Нехай не переводиться селянський рід на українській землі, а праця відданих їй трударів буде належно оціненою!-” продовжив голова ради. Очільник району підкреслив високу продуктивність наших аграріїв та їх злагоджену роботу в непростий період з точки зору економіки.

На сьогодні поголів’я великої рогатої худоби та корів зокрема є одним із найбільших в dsc_2363області. Валове виробництво молока досягло 30 тисяч тонн, що дає  змогу тримати першість серед районів області. Удій на одну фуражну корову  становить 5995 кг, що більше минулорічного показнику на 6%. Запорукою цих досягнень є  натхненна праця кожного працівника галузі.

Крім теплих та щирих вітальних слів за досягнуті високі показники з підготовки до збирання врожаю, проявлену організаторську роботу в колективах, кращі працівники галузі були нагороджені грамотами, подяками, грошовими преміями, а благодійний фонд «Фортеця».

Із щирими словами подяки аграріям, які активно підтримують бійців у зоні АТО, звернулися: офіцер 72-ї механізованої бригади Олександр Лосєв та солдатські матері, представниці Ради матерів та дружин учасників АТО Олена Лісовенко й Людмила Люльчук. Вони побажали усім присутнім миру, благополуччя у нашій країні та наголосили, що найкращі дні для наших матерів – це дні, коли щасливі їхні діти. Подяками керівництва 72-ї механізованої бригади вшанували аграріїв.

Добрими справами повниться життєвий шлях  Михайла Козачука, Сергія Вахнія, Бориса Панченка, Михайла Войтовика, Івана Шилова, Івана Кудлая, Володимира Кривенького, Василя Щербака, Леоніда Кирути, Валерія Хітьова, Віталія Говоруна, Віталія Гундича, Сергія Козачука, Анатолія Ляшенка, Василя Бурлаки, Юрія Кириченка та багатьох інших господарників. Ваша праця заслуговує поваги й вдячності з боку громади.

Протягом усіх урочистостей запальними танцями та сердечними піснями вітали трударів ниви актори Київського обласного музично-драматичного театру ім.  П.К.Саксаганського —  це був дарунок аграріям від благодійного фонду «Фортеця».

 dsc_2347dsc_2345