Про це повідомив Озернянський сільський голова Юрій Дробович. Новенька будівля із сучасним медичним обладнанням, меблями та усіма зручностями. Такими мають постати амбулаторії у селах України у 2018-2019 роках. На це з бюджету країни спрямували 5 мільярдів гривень. Перепало і понад чотири мільйони грн Озернянській громаді. Саме тут завершується будівництво нового сучасного приміщення амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Тривалий час керівники місцевої та районної влади, директор комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-соціальної допомоги Білоцерківського району Білоцерківської районної ради» Іван Ровенко шукали шляхи вирішення незавершеного будівництва.

Нагадаю: в селі Озерна розпочато будівництво нового сучасного приміщення амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Це одна з 310 аналогічних амбулаторій, які нині будуються в різних куточках України. Зведення таких приміщень здійснюється за рахунок передбаченої субвенції з державного бюджету та на умовах співфінансування з місцевими бюджетами.

Зокрема, в 2018 році на будівництво з державного бюджету спрямовано 4,1 млн.грн., а з районного бюджету — 2 мільйони гривень. «Даний проект передбачає не лише будівництво, а й оснащення амбулаторій сучасним обладнанням, а також придбання службового транспорту. Приміщення амбулаторії буде сучасним, зручним, у тому числі й для маломобільних груп населення. Аби залучити молодих фахівців до роботи, у приміщенні амбулаторії також буде облаштовано службову квартиру.

Додамо, що ще в 1989 році приміщення вже тепер колишньої медамбулаторії було визнано непридатним для використання  як лікувальний заклад.  Втім, проблема довгий час не вирішувалася аж до сьогоднішнього часу.