27 липня маршрут  голови Білоцерківської районної ради Віталія Гринчука та  головного лікаря  КЗ «Білоцерківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»  Івана Ровенка проліг   ФАПами та медичним амбулаторіям сіл Сорокотяги, Яблунівки, Малої Сквирки, Дроздів, Матюшів, Трушок, Вільної Тарасівки, Володимирівки.

«Сьогодні ми направляємо значні наявні ресурси на зміцнення лікувальної бази й проведення ремонтних робіт у сільських медичних амбулаторіях загальної практики сімейної медицини та фельдшерсько-акушерських пунктах»,-наголосив очільник районної ради Віталій Гринчук. — Значну частину ремонтних робіт уже проведено, але з кожним відвідуванням  медичних закладів ми визначаємо слабкі сторони й намічаємо подальшу стратегію дій. Кошти обласного, районного та місцевих бюджетів  спрямовуються на поліпшення медикаментозного забезпечення, придбання медичного обладнання, ремонтні роботи приміщень тощо».

Віталій Гринчук,  Іван Ровенко та депутат районної ради Любов Стороженко  відвідали ФАП у с.Сорокотяги. Минулого року приміщення частково було відремонтовано, а сьогодні було прийнято рішення виділити кошти на перекриття даху,  вирішено питання щодо введення водопроводу в приміщення.

Крім того, у ФАП, як і у кожний відвіданий медичний заклад  завезено шафи, кушетки, холодильник, крісла, постіль, а у амбулаторії ще й комп`ютера та принтера.

Приміщення Яблунівської амбулаторії та Малосквирський ФАП потребують капітального ремонту. Щойно розпочнуться ремонтні роботи по перекриттю даху в Дроздівській амбулаторії. Тривають ремонти у Трушківській АЗПСМ. Надія Кобчінська – завідувач амбулаторії провела керівників по вже відремонтованим кабінетам, а тим часом сільські хлопчаки допомогали розгрузити меблі, холодильник, комп`ютер, принтер та занести їх в приміщення амбулаторії. Поступово й планомірно медичні заклади району відроджуються.