У п’ятницю, 20 вересня, у сесійній залі Білоцерківської районної ради відбулося 35 засідання  Білоцерківської районної ради. Порядок денний був необтяжливий. 20 депутати працювали сумлінно. Розпочали засідання з хвилини мовчання, якою вшанували пам’ять загиблих.

Участь у засіданні сесії взяли:  заступник голови Білоцерківської районної державної адміністрації Володимир Толочко, начальники відділів, управлінь, структурних підрозділів районної адміністрації, голови місцевих рад району, представники засобів масової інформації та інші запрошені.

Районна рада оперативно розглянула питання порядку денного. В числі перших питань традиційно розглянули фінансові питання. Зокрема, начальник управління фінансів райдержадміністрації Анатолій Титаренко  представив пропозиції районної державної адміністрації про внесення змін до рішення двадцять сьомої сесії районної ради сьомого скликання від 18 грудня 2018 року «Про районний бюджет Білоцерківського району на 2019 рік», а  саме:

За рахунок перевиконання доходної частини районного бюджету за 8 місяців 2019 року збільшити доходи і видатки на суму 7093,895 тис. грн.

По відділу освіти – на 3837,12 тис. грн.,  по КНП „Центр первинної медико-санітарної допомоги Білоцерківського району ” – 357,0 тис. грн,

по територіальному центру надання соціальних послуг- 240,0 тис. грн,

по Білоцерківській центральній районній лікарні – 20,1 тис. грн, по райдержадміністрації  — 508,8 тис. грн, по відділу культури – 105,0 тис. грн.

Також надано додаткову дотацію органам місцевого самоврядування в розмірі 1270,0 тис.грн, а саме:

—        Глушківській сільській раді в розмірі 70,0 тис. грн. на заробітну плату з нарахуваннями  для працівників культури,

—         Шкарівській сільській раді в розмірі 1000,0 тис. грн.  на реконструкцію ДНЗ «Веселка» с.Шкарівка

—         Фастівській сільській раді в розмірі 100,0 тис. грн.  на заробітну плату з нарахуваннями  для працівників сільської ради,

—         Вільнотарасівській сільській раді в розмірі 100,0 тис. грн.  на поточний ремонт ділянки дороги по провулку Шкільний, с.Гайок.

Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку району — 150,0 тис. грн.

Також, Анатолій Олексійович запропонував по спецфонду збільшили видатки    в сумі 605,875  тис. грн.

Для КНП Білоцерківської районної ради «Білоцерківська районна лікарня» виділено кошти на придбання медичного обладнання для ендовенозної лазерної коагуляції з портативним УЗД апаратом,  для  придбання  гастрофіброскопу.

Далі, депутати внесли доповнення до районної Програми розвитку та підтримки Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Білоцерківського району» Білоцерківської районної ради на 2018-2019 роки, та погодили реорганізацію  Маловільшанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 в опорний заклад освіти «Маловільшанський заклад загальної середньої освіти  І-ІІІ ступенів».

У різному депутати заслухали Олександра Махиню, який проінформував про стан розгляду депутатських запитів підтриманих на попередній сесії.

В період підготовки до пленарного засідання ради відбулися засідання постійних комісій, під час яких детально опрацьовані всі питання порядку денного.

Згідно з чинним законодавством, усі результати поіменного голосування депутатів розміщено на офіційному веб-сайті Білоцерківської районної ради