Під головуванням Володимира Шевченка, 17 червня, у сесійній залі Білоцерківської районної ради відбулося 41 засідання сесії Білоцерківської районної ради. Порядок денний був необтяжливий, але питання вирішувалися актуальні. Наші депутати, усвідомлюючи серйозність ситуації, не зважаючи на ризик підхопити  вірус, одягнули маски та зібралися на засідання сесії. Всі працювали сумлінно, оперативно.

Участь у засіданні сесії взяли:  в.о.голови Білоцерківської районної державної адміністрації Юрій Савчук, керівники відділів райдержадміністрації та райради, депутати.

Людмила Мерзлюк, заступник начальника управління фінансів Біоцерківської райдержадміністрації, представила на розгляд комісії пропозиції районної державної адміністрації про внесення змін до рішення тридцять сьомої сесії районної ради сьомого скликання від 20 грудня 2019 року «Про районний бюджет Білоцерківського району на 2020 рік».

А саме: за рахунок залишку вільних коштів станом на 01.01.2020 року посадовець запропонувала збільшити видатки  на   999,176 тис. грн.

— по відділу освіти – на 151,8 тис. грн;

— по райдержадміністрації  — 419,176 тис. грн;

— КНП Білоцерківської районної ради «Білоцерківська центральна районна лікарня» – 120,0 тис.грн,  на заробітну плату лікаря-стоматолога та медичну сестру включених до складу постійно діючої військово-лікарської комісії при Білоцерківському об’єднаному міському військовому комісаріаті.

За рахунок вільних залишків іншої субвенції переданої органами місцевого самоврядування, а саме Терезинською селищною радою в розмірі 15,0 тис.грн.,  збільшити видатки загального фонду районного бюджету по відділу освіти Білоцерківського району   на придбання безкаркасних меблів для  Терезинського НВО ЗОШ I-III ст.,дит.садок .

 Людмила Володимирівна запропонувала збільшити доходи  районного бюджету за рахунок іншої субвенції в сумі  240,6 тис.грн., переданої органами місцевого самоврядування, а саме:

— Дроздівською сільською радою –147,4,0 тис. грн.,

— Фурсівською ОТГ- 93,2 тис.грн.

Збільшити  видатки загального фонду районного бюджету в сумі  240,6 тис.грн.,  у тому числі :

-по відділу освіти – 110,0 тис.грн;

-по управлінню соціального захисту населення переданих  Фурсівською ОТГ в розмірі 43,2 тис. грн. на грошову компенсацію особам, які надають соціальні послуги інвалідам,

-по КНП „Центр первинної медико-санітарної допомоги Білоцерківського району” 87,4 тис.грн. переданих  Фурсівською ОТГ в розмірі 50,0 тис.грн.  на придбання бензину та 37,4 тис.грн переданих Дроздівською сільською радою на придбання предметів, матеріалів.

Збільшили доходи обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами на 2020 рік у розмірі 60,058 тис.грн.

Збільшили доходи обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» між місцевими бюджетами Київської області на 2020 рік» у розмірі 1041,991 тис.грн.

Збільшили видатки обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами на 2020 рік» в розмірі 73,518 тис.грн.

Далі депутати заслухали  та затвердили План модернізації мережі освітніх закладів Білоцерківського району  на 2020/2021 навчальний рік, про який доповіла Вікторія Бабенко, начальник відділу освіти Білоцерківської районної державної адміністрації, погодили питання щодо реорганізації  Дроздівської ЗОШ І-ІІІ ступенів у опорний заклад освіти «Дроздівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів».

Було розглянуто та погоджено ряд питань управління об’єктами комунальної власності, щодо  приватизації ряду нежилих приміщень, розглянули запропонований  склад аукціонної комісії, погодили питання щодо надання дозволу на списання майна, що обліковується на балансі відділу освіти Білоцерківської районної державної адміністрації, розглянули питання щодо передачі на баланс Яблунівської сільської ради нежитлових приміщень, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад Білоцерківського району, обговорили питання,  щодо призначення керівників комунальних закладів, а саме: призначити Ткаченко Валентину Іванівну на посаду директора комунальної установи «Білоцерківський районний трудовий архів» терміном на 3 роки; призначити Кісіну Олену Станіславівну на посаду директора дитячого оздоровчого закладу «Дружба», терміном на 1 рік; призначити Зінченко Лесю Петрівну на посаду директора Білоцерківського районного комунального підприємства «Кіновідеомережа», терміном на 1 рік.

Головний лікар районної лікарні Олександр Лопот роз’яснив ситуацію, щодо корона вірусу в місті та районі, акцентувавши увагу, що ситуація складна й зарані прийнято рішення щодо послаблення мір карантину. То ж, голова ради закликав дотримуватись усіх правил карантину, щоб вберегти себе та оточуючих.