Під головуванням Володимира Шевченка 2 квітня, у сесійній залі Білоцерківської районної ради відбулося 37 засідання  Білоцерківської районної ради. Порядок денний був необтяжливий, але питання вирішувалися актуальні. Наші депутати, усвідомлюючи серйозність ситуації, не зважаючи на ризик підхопити  вірус, одягнули маски та зібралися на засідання сесії. Всі працювали сумлінно, оперативно.

Участь у засіданні сесії взяли:  в.о.голови Білоцерківської районної державної адміністрації Юрій Савчук, начальники відповідних служб райдержадміністрації.

По питанню внесення змін  до бюджету, що дадуть можливість використати кошти на проти епідеміологічні заходи, проінформувала депутатів Людмила Мерзлюк, начальник управління фінансів Білоцерківської райдержадміністрації.

Посадовець запропонувала за рахунок залишку вільних коштів станом на 01.01.2020 року збільшити видатки  на   4010,0 тис. грн. Адже в умовах пандемії, спричиненої коронавірусом, виникла необхідність виділення коштів медичним закладам району для боротьби з поширенням хвороби  та,  у разі виникнення потреби, лікування заражених ним хворих.

На КНП „ Центр первинної медико-санітарної допомоги Білоцерківського району ” виділено 900,0 тис.грн, а на Білоцерківську центральну районну лікарню – 2990,0 тис.грн. Крім того, на по відділу освіти – на поточний ремонт шкільних автобусів та  придбання палива виділено120,0 тис. грн.

До загальної справи також долучилися органи місцевого самоврядування. Людмила Володимирівна запропонувала збільшити доходи  районного бюджету за рахунок іншої субвенції в сумі  1808,1 тис.грн., переданої органами місцевого самоврядування, а саме:

— Макіївською сільською радою – 53,0 тис. грн.,

— Пилипчанською сільською радою – 115,0 тис.грн.,

— Розаліївською сільською радою — 10,0 тис.грн.

— Чупирянською сільською радою -90,0 тис.грн

— Терезинською селищною радою – 1300,1 тис.грн.,

— Острійківською сільською радою – 240,0 тис.грн.

Депутати погодили збільшення  видатків загального фонду районного бюджету в сумі 1708,1 тис.грн:  по відділу освіти – 518,1 тис.грн; по КНП       „ Центр первинної медико-санітарної допомоги Білоцерківського району ” – 1165,0 тис.грн; по відділу культури -10,0 тис.грн; по трудовому архіву  — 15,0 тис.грн.

Ірина Духновська, заступник директора Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Білоцерківського району» Білоцерківської районної ради на розгляд депутатів представила план заходів програми розвитку та  підтримки

Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Білоцерківського району» Білоцерківської  районної ради на 2020-2021 рік.

Депутати також уповноважили спеціаліста юридичного відділу виконавчого апарату Білоцерківської районної ради Сергія Потапенка здійснювати представництво інтересів Білоцерківської районної ради на умовах самопредставництва в судах загальної юрисдикції, господарських судах, адміністративних судах всіх інстанцій, третейських судах, Верховному суді… подавати виконавчі листи та накази господарських судів до стягнення, при цьому всюди розписуватись, а також користуватися іншими процесуальними правами сторони по справі, передбачені законодавством України.

На завершення голова ради поінформував про роботу штабу, створеного для протидії поширення коронавірусу. Штаб оцінює ситуацію, ухвалює рішення. Він наголосив, що ця сесія також є почасти результатом його роботи. Ми налагоджуємо механізм взаємодії служб, розробляємо чіткий набір інструкцій для виконавців. Стабілізуємо ситуацію. За результатами вжитих заходів залишається надіятися, що вони дієві, що співпраця депутатського корпусу, керівництва району, медичних закладів, відповідних служб принесуть позитивний результат і біда омине Білоцерківщину, хоча її подих уже відчувається.

Головне – всі повинні пам`ятати, що наша сила — в єдності, у взаєморозумінні та виважених законних діях як керівників так і депутатів. Проблеми  завжди є і будуть, така діалектика життя, але, якщо вони на постійному контролі у керівників, то є впевненість, що вирішення їх буде безперечним.