Юрій Базяк — депутат районної ради: «У Білоцерківському районі є прекрасний дитячий оздоровчий табір «Дружба». Минулого року влітку в ньому відпочили і оздоровилися більше сотні дітей з усього району. Цього літа ситуація була дещо іншою. Після створення Фурсівської ОТГ табір територіально перейшов до громади, а юридично залишався підконтрольним району. Виникла патова ситуація. Вся справа в тому, що кілька років тому з ініціативи керівництва району депутати, активісти, бізнесмени спільними зусиллями, по суті, реанімували табір. І зараз він перебуває у досить непоганому стані. Депутатський корпус просто передати громаді табір не погоджується, оскільки невідомо на яких умовах (і взагалі чи?) оздоровлюватимуться там надалі діти з інших населених пунктів. А Білоцерківський район не має можливостей самотужки покривати всі витрати. Тож, мені прийшлося звернутися за порадою та допомогою до народного депутата Хвичі Мепаришвілі. Разом побували у таборі. І приміщення, і територія закладу — гарне місце для оздоровлення і відпочинку дітей. Невже ми і його втратимо? Поки що запитань більше, ніж відповідей…»

В черговий раз, 11 жовтня, зібралися представники депутатських фракцій на чолі із депутатом районної ради Юрієм Базяком, голови місцевих рад, новостворених  громад, представники виконавчої влади щоб виробити положення про передачу даного закладу.

До обговорення долучилися усі присутні. Свої пропозиції висловлювали: во голови райради Анатолій Чичикало, заступник голови райдержадміністрації Володимир Толочко, депутати районної ради Юрій Базяк, Олександр Балановський, Анатолій Титаренко-начальник управління фінансів райдержадміністрації, Олена Кісіна-директор закладу, голови місцевих рад — Юрій Святецький, Володимир Гаєвський, Василь Шпак, Галина Морська, Ольга Костина…, заступник голови ГО «Рада матерів та дружин учасників АТО» Людмила Люльчук. Всі дійшли до спільної думки і підтримали пропозиції Віталія Гринчука — голови Узинської ОТГ.

Так, як це заклад спільної комунальної власності територіальних громад Білоцерківського району,  Віталій Гринчук запропонував доручити юристам районної ради підготувати необхідні документи: право власності на землю, пасторт…За спільні кошти місцевих рад оформити проектну документацію на реконструкцію чи капітальний ремонт приміщень. «Залишиться районна база відпочинку для дітей, виграють усі,»-наголосив Віталій Юрійович.

На комісії були представники Фурсівської ОТГ. Досить емоційно вони відстоювали свою точку зору, щодо передачі закладу із спільної комунальної власності територіальних громад Білоцерківського району до комунальної власності Фурсівської сільської ОТГ.

Але ж є норма в законі й вона повинна бути реалізована, знову і знову  наголошували юристи районної ради. Дана справа розглянута на комісії й буде передана на розгляд депутатів , які на черговій 24 сесії  приймуть рішення.