У пам’яті українського народу 26 квітня 1986 року — день чорнобильського лиха, болю, суму, пересторог, забути його чи викреслити із пам’яті нації – неможливо.

Ніхто не здогадувався, що  квітуча, напоєна запахами землі й нового життя, весна 1986 року, назавжди чорними літерами буде вписана в історію нашого народу і людства, що про невелике місто Чорнобиль дізнається весь світ.

32 роки відділяє нас від тієї страшної біди, яка й до цієї пори озивається пекучим болем і стражданнями у багатьох родинах. Чорнобиль продемонстрував всемогутність і водночас безсилля людини, ще раз доводячи, що можливості людського розуму безмежні, але за умови повної відповідальності за дії і вчинки.

В сесійній залі Білоцерківської районної ради з нагоди 32-ї річниці Чорнобильської катастрофи,  відбулося зібрання  та концерт-реквієм. Згадати про загиблих внаслідок трагедії, спричиненої мирним атомом, прийшли представники районної та міської влади, громадські активісти, депутати, молодь. Учасники церемонії вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

До присутніх звернулися  в.о.голови районної ради Анатолій Чичикало, голова райдержадміністрації Геннадій Джегур, народний депутат України Віталій Гудзенко. Вони подякували учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС за мужність та героїзм у ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи. Ліквідаторам вручено подяки та грошові заохочення. Звучали пісні у виконанні учасників народного фольклорного ансамблю “Терниця”.

Ця жахлива катастрофа, безперечно, є уроком мужності, героїзму та милосердя. Сподіваємося, що більше ніколи нам, українцям, не доведеться пережити таке лихо. А нинішні й прийдешні покоління будуть віддавати шану учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.