Київська обласна рада зібрала в одному залі керівників районних, сільських і селищних рад та мерів міст обласного значення для святкових заходів з нагоди Дня місцевого самоврядування.Для відкриття урочистої частини заходу, голова img_4145Київської обласної ради Ганна Старикова запросила на сцену переможницю третього сезону вокального шоу «Голос. Діти 3» Еліну Іващенко, яка виконала гімн України. Окрім того, талановита дівчина заспівала для присутніх пісню, яка відкрила її талант та зробила відомою на всю країну.

Захід розпочався із привітального слова очільниці облради, яка запросила на сцену і голів постійних комісій та депутатських фракцій. Ганна Старикова наголосила, що наразі діяльність Київської обласної ради – повністю відкрита та прозора. Також вона додала, що депутати облради докладають всіх зусиль задля об’єднання громадян навколо єдиної мети – щоб Україна та Київщина досягли процвітання. Після свого виступу, голова Київської обласної ради вручила почесні грамоти представникам місцевого самоврядування Київщини.

Із привітаннями до присутніх також звернувся голова Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого img_1136-1024x683самоврядування Власенко Сергій. Він високо оцінив роботу органів місцевого самоврядування на Київщині та в Україні в цілому. Користуючись нагодою, Сергій Власенко вручив нагороди Верховної Ради України голові обласної ради, Ганні Стариковій, першому заступнику голови Володимиру Майбоженку та заступнику голови Миколі Стариченку.

Також на заході були присутні прокурор Київської області Дмитро Чібісов, голова Київської облдержадміністрації Олександр Горган та голови Київської обласної ради попередніх скликань: Микола Баранюк, Олександр Качний, Микола Бабенко, Микола Приймаченко.

Грамотою голови Київської обласної держадміністрації було нагороджено заступника голови районної ради Анатолія Чичикала.

Після завершення офіційної частини, перед присутніми виступили творчі колективи з різних районів Київщини.