Богом дарована, серцем оспівана, прекрасна й неповторна Білоцерківська земля. Це край, де зародилась хліборобська цивілізація. Не кожен район може похвалитися потужними господарствами і підприємствами, які наповнюють бюджети різних рівнів, створюють нові робочі місця та є основою стабільного соціально-економічного розвитку регіону.

Тож нехай будуть невтомними натруджені руки, які знають справжню ціну хліба, нехай щедрою буде життєва нива, а труди людей праці збагачують рідний край.

Виступи творчих колективів, нагородження мешканців району за вагомий внесок у розвиток рідного краю, вшанування воїнів АТО – з такою насиченою програмою Білоцерківщина відзначила День незалежності України та свято Урожаю.

Урочистості, що проходили в Узинському будинку культури,  відкрив  концертний оркестр Білоцерківської районної державної адміністрації піснею «День незалежності» у виконанні солістки Ольги Кириченко.

З вітальним словом виступили –голова Білоцерківської районної ради Віталій Гринчук,  голова адміністрації Геннадій Джегур, помічник народного депутата В. Гудзенка Євгеній Гудзенко, представник БФ «Фортеця» Сергій Вдовиченко.

У своїх виступах посадовці бажали жителям району розвитку й процвітання, духовної сили та волелюбності, національного духу й гідності, самоповаги й натхнення, чистоти в помислах та благородства в ділах, єдності та миру!

Сьогоднішнє свято є даниною пам’яті наших попередників, які розвивали район та заповідали нам берегти і примножувати його славу. У своїх виступах керівники згадували їх імена.

У знак шани та поваги були вручені Почесні грамоти та Подяки заслуженим мешканцям рідного краю, які зробили значний особистий внесок у соціально-економічний розвиток району, за вагомі здобутки в професійній діяльності, активну громадську позицію. Серед нагороджених – трударі Білоцерківщини, від голови селищної ради – до тракториста.

Білоцерківщина гідно відзначила 26-у річницю проголошення незалежності України, сконсолідувавши суспільство навколо ідеї захисту та зміцнення державності, вшанування подвигу борців за свободу та незалежність України, які сьогодні відстоюють суверенітет та територіальну цілісність держави у боротьбі з зовнішньою агресією.

24 серпня жителі міста Узина святкували ще й  День міста. Узинську громаду зі святами поздоровили голова Білоцерківської районної ради Віталій Гринчук та голова Білоцерківської райдержадміністрації Геннадій Джегур. Очільники району подякували всім мешканцям Узина, які проявляють небайдужість до долі рідного міста та району, а особливо представникам старшого покоління, мудрим наставникам, тим, хто повсякчас є прикладом безкорисного служіння своїй землі. Окремі слова вітань пролунали на адресу перспективної молоді. Керівники району активно долучаються до вирішення проблем міста, щоб його жителям жилося краще. Вони вручили завідуючій відділеням сімейної медицини Інні Папіашвілі чек на 500 тисяч гривень на проведення ІІІ етапу ремонту приміщення.

Білоцерківщина – одна з найбільших районів Київщини. І сьогодні, в День незалежності нашої держави ми вкотре показали, що ми – єдині, ми – українці.