Богом дарована, серцем оспівана, прекрасна й неповторна Білоцерківська земля. Це край, де зародилась хліборобська цивілізація. Не кожен район може похвалитися потужними господарствами і підприємствами, які наповнюють бюджети різних рівнів, створюють нові робочі місця та є основою стабільного соціально-економічного розвитку регіону.

Напередодні Дня Незалежності України представники всіх громад Білоцерківського району зібралися на урочистості з нагоди державного свята.

Захід проходив на території Білоцерківського національного аграрного університету з дотриманням карантинних вимог.

З вітальними словами до учасників урочистостей звернулися голова Білоцерківської районної державної адміністрації Людмила Мерзлюк та голова Білоцерківської районної ради Володимир Шевченко.

У своїх виступах посадовці бажали жителям району розвитку й процвітання, духовної сили та волелюбності, національного духу й гідності, самоповаги й натхнення, чистоти в помислах та благородства в ділах, єдності та миру!

У знак шани та поваги були вручені Почесні грамоти та Подяки заслуженим мешканцям рідного краю, які зробили значний особистий внесок у соціально-економічний розвиток району, за вагомі здобутки в професійній діяльності, активну громадську позицію. Серед нагороджених – трударі Білоцерківщини, від голови селищної ради – до тракториста.

В рамках урочистостей глядачі мали змогу насолодитися концертом творчих колективів Білоцерківського району та вокалістів районного будинку культури.

Білоцерківщина гідно відзначила 29-у річницю проголошення незалежності України, сконсолідувавши суспільство навколо ідеї захисту та зміцнення державності, вшанування подвигу борців за свободу та незалежність України, які сьогодні відстоюють суверенітет та територіальну цілісність держави у боротьбі з зовнішньою агресією.

Білоцерківщина – одна з найбільших районів Київщини. І сьогодні, в День незалежності нашої держави ми вкотре показали, що ми – єдині, ми – українці.