Богом дарована, серцем оспівана, прекрасна й неповторна Білоцерківська земля. Це край, де зародилась хліборобська цивілізація. Не кожен район може похвалитися потужними господарствами і підприємствами, які наповнюють бюджети різних рівнів, створюють нові робочі місця та є основою стабільного соціально-економічного розвитку регіону.

Тож нехай будуть невтомними натруджені руки, які знають справжню ціну хліба, нехай щедрою буде життєва нива, а труди людей праці збагачують рідний край.

Виступи творчих колективів, нагородження мешканців району за вагомий внесок у розвиток рідного краю, вшанування воїнів АТО – з такою насиченою програмою Білоцерківщина відзначила День незалежності України та свято Урожаю.

Урочистості, що проходили у сесійній залі районної ради,  відкрив концертний оркестр Білоцерківської районної державної адміністрації піснею «День незалежності» у виконанні солістки Ольги Кириченко.

З вітальним словом виступили –в.о. голови Білоцерківської районної ради Анатолій Чичикало,  голова адміністрації Геннадій Джегур, помічник народного депутата В. Гудзенка Євгеній Гудзенко, представник БФ «Фортеця» Володимир Василенко.

У своїх виступах посадовці бажали жителям району розвитку й процвітання, духовної сили та волелюбності, національного духу й гідності, самоповаги й натхнення, чистоти в помислах та благородства в ділах, єдності та миру!

Сьогоднішнє свято є даниною пам’яті наших попередників, які розвивали район та заповідали нам берегти і примножувати його славу. У своїх виступах керівники згадували їх імена.

У знак шани та поваги були вручені Почесні грамоти та Подяки заслуженим мешканцям рідного краю, які зробили значний особистий внесок у соціально-економічний розвиток району, за вагомі здобутки в професійній діяльності, активну громадську позицію. Серед нагороджених – трударі Білоцерківщини, від голови селищної ради – до тракториста.

Білоцерківщина гідно відзначила 27-у річницю проголошення незалежності України, сконсолідувавши суспільство навколо ідеї захисту та зміцнення державності, вшанування подвигу борців за свободу та незалежність України, які сьогодні відстоюють суверенітет та територіальну цілісність держави у боротьбі з зовнішньою агресією.

Білоцерківщина – одна з найбільших районів Київщини. І сьогодні, в День незалежності нашої держави ми вкотре показали, що ми – єдині, ми – українці.