18 лютого керівники Білоцерківського району Віталій Гринчук та Геннадій Джегур взяли участь у Дні відкритих дверей Білоцерківського національного аграрного університету. Обидва вони є випускниками університету, але й через багато років не забувають рідну «Alma mater». Майбутнім абітурієнтам вони побажали зробити правильний вибір. І в цьому сенсі БНАУ заслуговує на належну увагу, адже він без перебільшення є видатним навчальним закладом, звідки вийшла величезна плеяда видатних людей — це й міністри, й губернатори, й народні депутати, й керівники різних рівнів, не говорячи про величезну кількість фахівців за профільними напрямками підготовки.

Білоцерківський національний аграрний університет — це потужна єдина монолітна родина від ректора до студента, де один одного чують, підтримують. Тут дають не просто знання, а й практичні навички. Для сучасного фахівця не лише знати, а вміти — одна з головних умов для швидкого працевлаштування. У вузі працює прекрасний колектив, створена хороша матеріально-технічна база, завдяки якій студенти вдосконалюють свої знання та вміння.

Абітурієнтів привітав ректор університету, академік Даниленко Анатолій Степанович. Він висловив упевненість , що українська нація буде розвиватися й вистоїть, завдячуючи талановитим молодим людям. Додамо, що найбільше учнів прибуло з Черкаської та Київської областей.

(за матеріалами сайту Білоцерківської РДА)