“Я, як заступник голови Білоцерківської районної  ради, депутат,  вчитель за фахом —  сповна розумію свою відповідальність за розвиток освіти в районі. Галузь освіти завжди була й залишиться пріоритетною. Депутатським корпусом, представниками влади робиться все, щоб наші діти отримували якісну освіту, а вчителі були соціально захищеними та відчували підтримку», — наголосив Анатолій Чичикало, вітаючи учнів та вчителів опорного навчального закладу Шкарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Він подякував вчителям за їх нелегкий труд, який вимагає віддачі, душевних сил, значного напруження, адже вони виховують молодь у дусі патріотизму й  любові до Батьківщини.

Користуючись нагодою, Анатолій Чичикало відзначив роботу начальника відділу освіти Оксани Кравченко,  директора школи Олега Крутакова та щиро дякував за підтримку й допомогу освітній галузі сільському голові Анатолію Бондарю, вручивши йому Грамоту та цінний подарунок голови Київської обласної ради.

На святкових лінійках у школах нашого району вишикувалось 4215 школярів, із них — 456 першокласників. В районі кожному освітньому закладу приділяється належна увага. Хочеться, щоб цей рік порадував високими успіхами учнів, вчителів та приніс задоволення від плодів спільної праці. Щоб завжди вистачало сил і мудрості на нові творчі ідеї. А саме головне, щоб у країні запанували мир, добро й злагода.