ДЕПУТАТИ РР

Бабенко Володимир Миколайович, обраний у ЄБВО, від Київської обласної організація Політичної партії «НАШ КРАЙ»

 

 

 

 


Балас Юрій Миколайович, обраний у ТВО №3, від КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

 

 

 

 

 


Бачинська Валентина Петрівна, обрана у ЄБВО, від Київської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність»

 

 

 

 

 

 

Бичков Олександр Володимирович, обраний у ТВО №1, від Київської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

 

 

 

 

 

 

Бодрик Петро Іванович, обраний у ТВО №2, від Київської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність»

 

 

 

 

 

 

Болобан Наталія Віталіївна, обрана у ЄБВО, від Київської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність»

 

 

 

 

 

 

Бондар Анатолій Григорович, обраний у ЄБВО, від Київської обласної організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

 

 

 

 

 

 

Бондар Богдан Іванович, обраний у ЄБВО, від Київської обласної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

 

 

 

 

 

 

Борзенко Ірина Юріївна, обрана у ЄБВО, від Київської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність»

 

 

 

 

 

 

Будко Костянтин Володимирович, обраний у ЄБВО, від Київської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність»

 

 

 

 

 

 

Бойко Світлана Миколаївна, обрана у ЄБВО, від Київської обласної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

 

 

 

 

 

 

Вахній Сергій Петрович, обраний у ЄБВО, від Київської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

 

 

 

 

 

 

Вербецька Ганна Антонівна, обрана у ТВО №7, від КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

 

 

 

 

 

 

Вітряк Анатолій Вікторович, обраний у ТВО №1, від КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

 

 

 

 

 

 

 

Вшола Валентина Сергіївна, обрана у ТВО №7, від Київської обласної організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

 

 

 

 

 

 

 

Гарнага Павло Григорович, обраний у ЄБВО, від КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

 

 

 

 

 

 

 

Галюк Василь Васильович, обраний у ТВО №6, від Київської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність»

 

 

 

 

 

 

 

Гринчук Карім Віталійович, обраний у ТВО №7, від КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

 

 

 

 

 

 

 

Грузинський Олександр Вікторович, обраний у ЄБВО, від Київської обласної організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

 

 

 

 

 

 

 

Дригало Дарина Василівна, обрана у ТВО №3, від Київської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

 

 

 

 

 

 

 

Дубась Анастасія Андріївна, обрана у ЄБВО, від КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

 

 

 

 

 

 

 

Зеленський Василь Васильович, обраний у ТВО №2, від Київської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

 

 

 

 

 

Іващенко Юлія Олександрівна, обрана у ЄБВО, від Київської обласної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

 

 

 

 

 

 

Карпенко Сергій Миколайович, обраний у ЄБВО, від Київської обласної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

 

 

 

 

 

 

 

Карук Віталій Вадимович, обраний у ЄБВО, від Київської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СИЛА І ЧЕСТЬ»

 

 

 

 

 

 

Корнієнко Ірина Андріївна, обрана у ТВО №7, від Київської обласної організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

 

 

 

 

 

 

 

Кривенький Володимир Іванович, обраний у ТВО №2, від КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

 

 

 

 

 

 

Лемешко Андрій Михайлович, обраний у ЄБВО, від Київської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СИЛА І ЧЕСТЬ»

 

 

 

 

 

 

 

Литвин Ольга Петрівна, обрана у ТВО №4, від Київської обласної організація Політичної партії «НАШ КРАЙ»

 

 

 

 

 

 

Мартинюк Ольга Миколаївна, обрана у ЄБВО, від Київської обласної організації Політичної партії «НАШ КРАЙ»

 

 

 

 

 

 

Маслюк Микола Іванович, обраний у ЄБВО, від Київської обласної організації Політичної партії «НАШ КРАЙ»

 

 

 

 

 

 

 

Міськова Іванна Іванівна, обрана у ТВО №7, від КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

 

 

 

 

 

 

Мельцарик Віра Іванівна, обрана у ЄБВО, від Київської обласної організації Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

 

 

 

 

 

 

Микитюк Вадим Дмитрович, обраний в ТВО №7, від Київської обласної організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

 

 

 

 

 

 

Овдієнко Маріанна Олександрівна, обрана у ТВО №6, від Київської обласної організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

 

 

 

 

 

 

Осадчий Іван Григорович, обраний у ТВО №5, від Київської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність»

 

 

 

 

 

 

Падалка Олександр Миколайович, обраний у ЄБВО, від Київської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність»

 

 

 

 

 

 

Печенюк Дмитро Олександрович, обраний у ЄБВО, від Київської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ

 

 

 

 

 

 

Полонська Марина Олександрівна, обрана у ЄБВО, від Київської обласної організації Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

 

 

 

 

 

 

Рудешко Вікторія В’ячеславівна, обрана у ЄБВО, від Київської обласної організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

 

 

 

 

 

 

 

Савчук Василь Петрович, обраний у ТВО №1, від Київської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність»

 

 

 

 

 

Санін Володимир Миколайович, обраний у ЄБВО, від Київської обласної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

 

 

 

 

 

 

Сергієнко Марина Володимирівна, обрана у ЄБВО, від Київської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ

 

 

 

 

 

 

Сергієнко Олександр Петрович, обраний у ТВО №4, від Київської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

 

 

 

 

 

 

Собачко Олександр Іванович, обраний у ТВО №7, від Київської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

 

 

 

 

 

 

 


Тимошенко Галина Василівна, обрана у ТВО №4, від Київської обласної організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

 

 

 

 

 

 

Ткаленко Євген Михайлович, обраний у ЄБВО, від Київської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СИЛА І ЧЕСТЬ»

 

 

 

 

 

 

Ткаленко Марина Василівна, обрана у ЄБВО, від Київської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СИЛА І ЧЕСТЬ»

 

 

 

 

 

 

 

Троянська Наталія Іванівна, обрана у ТВО №5, від Київської обласної організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

 

 

 

 

 

 

Тромса Ярослав Ігорович, обраний у ЄБВО, від Київської обласної організації Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

 

 

 

 

 

 

 

Федорчук Володимир Володимирович, обраний у ЄБВО, від Київської обласної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

 

 

 

 

 

 

Хрик Василь Михайлович, обраний у ЄБВО, від Київської обласної організації Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

 

 

 

 

 

 

Чичикало Анатолій Петрович, обраний у ЄБВО, від Київської обласної організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

 

 

 

 

 

Чмирь Олександра Михайлівна, обрана у ТВО №6, від Київської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»