17 липня відбулося  засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, цін та соціально-економічного і культурного розвитку під головуванням Олександра Лопота. На комісії розглянули питання про внесення змін до рішення районної ради від 18.12.2018       №27-295 «Про районний бюджет Білоцерківського району на 2019 рік». Титаренко Анатолій Олексійович,  начальник управління фінансів Білоцерківської районної державної адміністрації детально доповів по даному питанню.

Чичикало Анатолій Петрович, заступник голови Білоцерківської районної ради проінформував про внесення змін до рішення районної ради №28-301 від 27.12.2018 «Про затвердження витрат на утримання Білоцерківської районної ради та виконавчого апарату» відповідно до Постанови КМУ.

Дані питання були представлені на  президію районної ради. Також на Президії депутати обговорили Програму Білоцерківської районної державної адміністрації по підготовці заходів територіальної оборони на території Білоцерківського району на 2019 рік. Програму представив Бадолян Олександр Олександрович, заступник військового комісара Білоцерківського об’єднаного міськрайонного військового комісаріату. Заслухали питання щодо встановлення (зміну) меж села Озерна Білоцерківського району Київської області, про затвердження плану модернізації мережі освітніх закладів району  на 2019/2020 навчальний рік, про реорганізацію опорного навчального закладу Шкарівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів у освітній округ – опорний заклад освіти «Шкарівський академічний ліцей – центр позашкільної освіти» Білоцерківської районної ради Київської області, про затвердження Статуту освітнього округу – опорного закладу освіти «Шкарівський академічний ліцей – центр позашкільної освіти» Білоцерківської районної ради Київської області.

У ході засідання члени президії розглянули усі питання порядку денного, ознайомилися із депутатськими запитами депутатів та погодили порядок денний 33 сесії районної ради.

  Після проведеного обговорення питань порядку денного президія районної ради прийняла відповідні пропозиції і рекомендації з питань, що заплановані для внесення на розгляд ради.