25  травня в школах Білоцерківського району пролунав останній дзвоник. У цей день на святкових лінійках у яскравих вишиванках вишикувалась молода паросль Білоцерківщини.

Керівники району, сільські голови, депутати  вітали школярів зі святом останнього дзвоника. Саме вони в ряді населених пунктах Білоцерківщини  були присутні на урочистих подіях, щоб поздоровити дітей та порадіти разом з ними.

Зокрема, в.о. голови Білоцерківської районної ради Анатолій Чичикало, керуючий справами Володимир Шевченко, депутати  відвідали душевні урочисті в школах району.

Анатолій Петрович  поздоровив дітей із закінченням навчального року:

«Я, як посадовець, депутат,  вчитель за фахом —  сповна розумію свою відповідальність за розвиток освіти в районі. Галузь освіти завжди була й залишиться пріоритетною. Депутатським корпусом, представниками влади робиться все, щоб наші діти отримували якісну освіту, а вчителі були соціально захищеними та відчували підтримку». Він подякував вчителям за їх нелегкий труд, який вимагає віддачі, душевних сил, значного напруження, адже вони виховують молодь у дусі патріотизму й  любові до Батьківщини».

         Білоцерківщина пишається своїми учнями. На урочистостях кращі  учителі та учні були  відзначені подяками за належне виконання своїх професійних обов’язків та сумлінне навчання. Адже це результати плідної невтомної роботи всього педагогічного колективу. На святкуваннях було багато квітів, висловлювалися щирі побажання на адресу школярів та особливо випускників. Теплі слова подяки звучали і на адресу вчителів, які своєю невтомною працею творять майбутнє країни.