Сучасний населений пункт села Піщана розкинувся на правову березі річки Новоселиці. Саме цим маршрутом вирушив голова Білоцерківської районної ради Віталій Гринчук разом із депутатами, працівниками райради, керівниками структурних підрозділів адміністрації проводити виїзний прийом громадян.

Індивідуальні роз`яснення, щодо хвилюючих питань, мешканцям сіл надавали  голова районної ради Віталій Гринчук, та його заступник Анатолій Чичикало, керуючий справами апарату райради Володимир Шевченко, головний лікар Комунального медичного закладу Білоцерківської районної ради «Білоцерківський районний центр первинної медико — санітарної допомоги» Іван Ровенко. Люди мали змогу одержати необхідні консультації від начальника управління соціального захисту населення Володимира Толочка, заступника начальника управління Пенсійного фонду Олени Голуб, земельні питання роз`яснювала представник управління Держгеокадастру Оксана Ястреб.

Голова сільської ради Василь Музика окреслив цілий спектр завдань на 2016 рік, який буде реалізовуватись відповідно до Програми соціально-економічного розвитку сіл. Приємно, що односельці відгукуються про сільського голову , як про мудрого керівника та гарного господаря. Саме тому вони йому в чергове скликання довірили власну долю. Енергії та завзятості  Василю Романовичу вистачає на всі сільські справи. А їх, як відомо, завжди вдосталь. Це робота і стан школи, дитячого садочка, лікарської амбулаторії, водовідведення, благоустрій, виконання місцевого бюджету, і, звичайно, дороги…Василь Романович  відступати не звик. У різних випадках намагався достукатися до всіх, хто може допомогти. Адже чи є кошти, чи ні, а свої функції сільська рада має виконувати. І виконувала. Частково сама, частково — завдяки небайдужим людям та підтримці обласної та районної влади. Адже нині допомогою органам місцевого самовряду­вання є різні програми, міні-проекти розвитку місцевих ініціатив територіальних громад.

Сьогодні-це самодостатня сільська рада, яка упродовж останніх років виконує дохідну частину бюджету, й на території якої працюють бюджетоутворюючі підприємства  ( ТОВ “Піщанське” -керівник Новохацький М.Ю., СФГ “Лад” -керівник Ляшенко А.В.,  ПП ”Вектор-2008” -керівник Кривенда О.В.,ФГ « СІМА-Агро»- Осауленко М.В., ФГ «Сяйво»-Троцький П.П.) — це дає змогу розвиватися.

Зараз у селі проводиться капітальний ремонт сільського будинку культури, косметичний ремонт школи, щоб жителям села було затишно й комфортно.  Хоч у селі знаходиться  лікарська амбулаторія, яка обслуговує ще й жителів сіл Храпачі й Скребищі,  та все ж спец автомобіль відсутній. І це питання одне з першочергових.

У рамках робочої поїздки представники ради відвідали будинок культури та побували в лікарській амбулаторії практики сімейної медицини. Мали можливість поспілкуватися з лікарем-стоматологом, медперсоналом та пацієнтами.

«Жителі сіл повинні  відчувати в місцевій владі надій­ного помічника, щоб життя їх покращува­ло­ся не на словах, а на ділі. Наші села мають бути сучас­ними.  Запорукою успіху є співпраця між сільським головою, районними та сільськими депутатами»,-наголосив голова ради Віталій Гринчук.