24  травня в школах Білоцерківського району пролунав останній дзвінок. У цей день на святкових лінійках у яскравих вишиванках вишикувались більше чотирьох тисяч учнів. Це радісне і водночас сумне свято. Радісне воно тому, що для більшості учнів попереду літні канікули, які мають пройти весело, різноманітно та з користю для здоров’я. Сумним воно є для випускників, для них шкільний дзвоник пролунав востаннє.

Керівники району, сільські голови, депутати  вітали школярів зі святом останнього дзвоника. Саме вони в ряді населених пунктах Білоцерківщини  були присутні на урочистих подіях, щоб поздоровити дітей та порадіти разом з ними.

Зокрема, голова Білоцерківської районної ради Володимир Шевченко відвідав урочисті в Маловільшанській школі. Володимир Олексійович поздоровив дітей із закінченням навчального року, побажав випускникам успішно скласти іспити, не помилитися у виборі майбутньої професії та стати гідними громадянами незалежної України. Також голова ради подякував вчителям та всім працівникам школи за хорошу роботу.

На святкуваннях було багато квітів, висловлювалися щирі побажання на адресу школярів та особливо випускників. Теплі слова подяки звучали і на адресу вчителів, які своєю невтомною працею творять майбутнє країни.