26  травня в школах Білоцерківського району пролунав останній дзвоник. У цей день на святкових лінійках у яскравих вишиванках вишикувались більше чотирьох тисяч учнів. Це радісне і водночас сумне свято. Радісне воно тому, що для більшості учнів попереду літні канікули, які мають пройти весело, різноманітно та з користю для здоров’я. Сумним воно є для випускників, для них шкільний дзвоник пролунав востаннє.

Керівники району, сільські голови, депутати  вітали школярів зі святом останнього дзвоника. Саме вони в ряді населених пунктах Білоцерківщини  були присутні на урочистих подіях, щоб поздоровити дітей та порадіти разом з ними.

Зокрема, голова Білоцерківської районної ради Віталій Гринчук відвідав душевні урочисті в Узинській гімназії та Узинській ЗОШ №2. Віталій Юрійович поздоровив дітей із закінченням навчального року, побажав випускникам успішно скласти іспити, не помилитися у виборі майбутньої професії та стати гідними громадянами незалежної України. Також голова ради подякував вчителям та всім працівникам школи за хорошу роботу та націлив їх на організацію капітальних ремонтів приміщень, на які вже проекти погоджено та кошти виділено.

Білоцерківщина пишається своїми учнями. На урочистостях кращі  учителі та учні були  відзначені подяками за належне виконання своїх професійних обов’язків та сумлінне навчання. Адже це результати плідної невтомної роботи всього педагогічного колективу. До привітань долучилися заступник Узинського міського голови Лариса Комаріст та секретар міської ради Людмила Олініченко, вчителі школи, батьки.

Фото виставка PROMKА крокує по Україні. Жителі Узина мали можливість її відвідати (приміщення ЗОШ №2). Школярі та жителі міста уважно вдивлялися у фото бійців АТО. Чорно-білі фото про події на промзоні містечка Авдіївки та його захисників. Ці хлопці є справжніми героями. Нагадаю, даний фото проект став можливим за підтримки депутата Київської обласної ради МИКОЛИ СТАРИЧЕНКА та Білоцерківської районної ради.

На святкуваннях було багато квітів, висловлювалися щирі побажання на адресу школярів та особливо випускників. Теплі слова подяки звучали і на адресу вчителів, які своєю невтомною працею творять майбутнє країни.