Святкові урочистості проходили на території  Шкарівського парку. На свято завітали — голова Білоцерківської районної ради Володимир Шевченко, заступник голови райдержадміністрації Володимир Толочко, директор департаменту освіти і науки Віра Рогова, начальник відділу освіти Вікторія Бабенко, сільський голова Анатолій Бондар, отець Михайло.
З чудовою промовою виступив директор унікального закладу Олег  Крутаков. Він подякував увесь свій педагогічний колектив та учнів за єдність, змістовність в роботі та урочисто відзачив кращих із кращих.  Свято видалося надзвичайно красивим та яскравим. Зі словами вітань виступили голова Білоцерківської районної ради Володимир Шевченко та заступник голови райдержадміністрації Володимир Толочко. Вони подякували педагогам за щоденну працю, знання і досвід, за те, що вкладали особливий сенс у кожне слово, що направили молодь у потрібному напрямку. А випускникам побажали, щоб знання, отримані в школі, неодмінно стали запорукою вагомих здобутків і допомогли досягти омріяних вершин у майбутній діяльності. Крім теплих та щирих вітальних слів за проявлену організаторську роботу на освітянській ниві  вчителі та учні  були нагороджені Грамотами, Подяками та грошовими преміями. Сертифікат на екскурсійну поїздку для освітян від голови Благодійного Фонду «Фортеця» Олександра Ференця вручив представник фонду Сергій Вдовиченко, Анатолій Бондар разом з депутатами подбали про фінансування  літнього відпочинку, маємо надію, що він буде у дітей змістовним і цікавим. Отець Михайло освятив усіх присутніх та благословив випускників. Море квітів, яскраві виступи дитячих колективів. Адже останній дзвінок  для випускників — це символічне прощання зі школою.

Щоправда, останній дзвоник – це ще зовсім не кінець школи. Так, учні 9 класів ще складатимуть іспити Державної підсумкової атестації до середини червня. А випускники 11 класів складатимуть ЗНО. Крім того, у школах триватиме навчальна практика, в рамках якої учнів водитимуть на різноманітні екскурсії.