Для забезпечення безпечного проїзду дорогами місцевого і державного значення на Білоцерківщині проводяться роботи з аварійного ямкового ремонту. Такий ремонт є тимчасовим заходом для забезпечення безпечного руху автотранспорту та захисту дорожнього покриття від подальшого руйнування. При ліквідації ямковості враховуються погодні умови, температурний режим та відповідна технологія, що гарантує його тривалу якість.

Варто зазначити, що на стан дорожнього покриття негативно впливають сучасні транспортні навантаження та недотримання вагових норм перевезень, і погодні умови. Особливо інтенсивно ямковість утворюється у зимові місяці, у зв’язку з температурними коливаннями та переходами через 0°С. Тому в зимовий час ремонтні роботи покриття проводяться переважно з використанням холодної асфальтобетонної суміші.

Просимо учасників дорожнього руху з розумінням поставитися до тимчасових незручностей, які виникають у місцях проведення дорожніх робіт. Дотримуйтесь правил дорожнього руху, звертайте увагу на дорожні знаки, які попереджають про аварійно-небезпечні ділянки на автошляхах.