Цими вихідними Дні сіл відзначили громади Шкарівки, Олійникової Слободи, Сорокотяг, Розаліївки, Вільної Тарасівки, Красного.  Святкові заходи зібрали у родинному колі й старих, і молодих жителів територіальних громад. Звичайно, в такий день кожен відчуває себе частиною великої родини. Адже таке свято об’єднує усіх, кому село дороге, хто тут народився, живе, працює чи просто приїздить у гості.

До красивих і квітучих сіл завітали почесні гості. В їх числі  голова Білоцерківської райдержадміністрації Геннадій Джегур, голова Білоцерківської районної ради Віталій Гринчук, заступник голови ради Анатолій Чичикало, помічник-консультант народного депутата України В.І.Гудзенка Євгеній Гудзенко, голова Білоцерківської районної ради (1998-2006 рр) Василь Дудник, начальник фінансового управління Анатолій Титаренко, начальник управління соціального захисту населення  Володимир Толочко, депутат районної ради Любов Стороженко.

Святкова програма включала вітання старожилів сіл, молодят, новонароджених, ветеранів праці, активних громадян. Згадали і тих, хто з гордістю несли і несуть бойову службу у лавах Збройних сил України. На завершення свята на присутніх чекали смачні частування та дискотека.  Хотілося б висловити вдячність усім громадам-іменинницям за теплу атмосферу. Радує те, що такі свята гуртують односельців та є цікавим для різного віку людей.

Як годиться, на свято гості завітали з подарунками. Так, голова районної ради Віталій Гринчук вручив подарунковий сертифікат на придбання скутера. Річ необхідна, що дозволить медпрацівнику швидко пересуватися селом та оперативніше відвідувати своїх пацієнтів. Доречі, придбання таких мобільних транспортних засобів передбачено загалом для 10 ФАПів району.

А ось голова райдержадміністрації Геннадій Джегур взяв участь у відкритті спортивного залу у селі Шкарівка. Функціональна тренувальна зона для силової підготовки оснащена повним комплексом необхідних першокласних тренажерів для різних груп м’язів. Усе зроблене за кошти сільської ради. Популяризація здорового способу життя приваблює все більше і більше охочих займатися спортом. Тож тепер і у жителів Шкарівки є чудова можливість з користю та активно проводити свій вільний час.

(за матеріалами та фото Н. Гончарової)