Постановою Центральної виборчої комісії № 893 від 13 вересня 2012 року встановлено порядок тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси.

Кожен виборець, який в день  виборів Президента України 31 березня 2019 року буде  знаходитись поза межами населеного пункту, в якому зареєстроване його місце проживання, і не зможе проголосувати на тій виборчій дільниці, до якої відноситься його виборча адреса, може тимчасово змінити своє місце голосування без зміни  виборчої адреси.

Для цього необхідно звернутись з відповідною заявою до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем реєстрації або за місцем, де буде перебувати (проживати) виборець у день виборів. При собі потрібно мати паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянства України) та документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування (довідка з місця роботи, довідка сільської чи міської ради про місце проживання, путівка до санаторію, договір про право власності на житло, тощо). Без  таких документів виборцю буде відмовлено у задоволенні заяви.

Для виборців, виборча адреса яких знаходиться на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, досить пред’явити тільки паспорт.

Члени окружної та звичайних виборчих комісій, які в день виборів будуть працювати на дільницях, до якої їх виборча адреса не відноситься, подають  заяву про тимчасову зміну місця голосування без зміни виборчої адреси, до неї додають копію  посвідчення чинного члена ОВК чи ДВК (пред’являється оригінал) або копію рішення про утворення/зміни в складі ОВК чи ДВК.

Заяви вже приймаються відділом ведення Державного реєстру виборців до 25 березня 2019 року включно.

Така заява розглядається відділом ведення Державного реєстру виборців невідкладно, виборцю видається посвідчення  про тимчасову зміну місця голосування встановленої форми.

Виборці, виборча адреса яких знаходиться на тимчасово окупованих територіях районів, міст, селищ і сіл, їх частин у Донецькій та Луганській областях, межі та перелік яких визначено Президентом України у порядку, передбаченому Законом України «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях», можуть не додавати до заяви документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця їх голосування.

Для виборців, виборча адреса (зареєстроване місце проживання) яких знаходиться на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, встановлено особливий порядок тимчасової зміни місця голосування: документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування, такі виборці можуть не додавати до заяви.

Тимчасова зміна місця голосування забезпечує включення виборця до списку виборців тільки на одній виборчій дільниці.

Якщо виборець тимчасово змінив місце голосування, отримав посвідчення, а потім передумав змінювати місце голосування і вирішив голосувати за своєю виборчою адресою, необхідно   повернути посвідчення у той відділ ведення Реєстру, який його видав, до 20 березня 2019 року включно, інакше його не буде у списках виборців за попередньою адресою.

Чекаємо Вас у відділі ведення Державного реєстру виборців за адресою:

м.Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 2, кім. 416

Розклад роботи: Пн. — Чт. — 08.00 — 17.00; Пт. — 08.00 — 15.45

тел. 5-56-30; 5-12-21

                                                           Відділ ведення Державного реєстру виборців

                                                           апарату Білоцерківської райдержадміністрації

 

Виборцям  з  Донецької та Луганської областей

У зв’язку з неможливістю виконання окремими органами ведення Державного реєстру виборців, утвореними в Донецькій та Луганській областях, своїх повноважень через ситуацію, що склалася в указаних регіонах України, відповідно до Закону України «Про Державний реєстр виборців″ та з метою забезпечення реалізації конституційних виборчих прав громадян України,  Центральною  виборчою комісією прийнята постанова  від 06 жовтня 2014 року № 1495 » Про деякі питання забезпечення ведення Державного реєстру виборців стосовно громадян України, виборча адреса яких належить до території Донецької та Луганської областей″. Цією постановою органам ведення Державного реєстру виборців для забезпечення виконання вимог статей 19, 20 Закону України «Про Державний реєстр виборців»  надано  доступ у режимі записування до записів Реєстру стосовно виборців, виборча адреса яких належить до території, на яку поширюються повноваження органів ведення Реєстру Донецької та Луганської областей, що тимчасово не здійснюють ведення Реєстру:

— включення виборця до Державного реєстру виборців.

— зміни його персональних даних у Реєстрі.

 Заява виборця, виборча адреса якого відноситься до території Донецької та Луганської областей, щодо включення до Реєстру, зміни його персональних даних у Реєстрі приймається будь-яким органом ведення Реєстру, що здійснює ведення Реєстру, в установленому статтями 19 та 20 Закону України «Про Державний реєстр виборців»  порядку.

Орган ведення Реєстру, до якого надійшла заява виборця щодо включення до Реєстру чи внесення змін до його персональних даних у Реєстрі, здійснює її розгляд відповідно до Закону.

— зміну виборчої адреси виборця.

Для зміни виборчої адреси на нову, яка знаходиться за межами Донецької та Луганської областей, виборець звертається до органу ведення Реєстру за новою виборчою адресою. У разі визнання такої заяви обґрунтованою керівник органу ведення Реєстру приймає рішення про звернення засобами автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи «Державний реєстр виборців»  до органу ведення Реєстру за попередньою виборчою адресою виборця стосовно необхідності внесення змін щодо його виборчої адреси.

Крім того слід зазначити, що виборці з Донецької та Луганської областей  із документом, що посвідчує особу, особисто можуть звернутися із запитом до органу ведення Реєстру за місцем перебування для роздруку персональних даних, що містяться у записі Державного реєстру виборців.

Нагадуємо тим, хто бажає перевірити свої дані в Державному реєстрі виборців або внести запис про себе до нього, що наш відділ знаходиться на четвертому  поверсі,  каб. 416, адмінбудинку  по вул. Ярослава Мудрого, 2,  тел. 5-56-30, 5-12-21

Розклад роботи: ПН. — ЧТ. — 08.00 — 17.00;  Пт. — 08.00 — 15.45;

Перерва на обід: 13.00-14.00

Відділ ведення Державного реєстру виборців Білоцерківської РДА

 

 

 

До уваги мешканців Білоцерківського району!

31 березня 2019 року вибори Президента України

Перевірте себе у списку виборців

1 спосіб

1.Зайдіть на сайт www.drv.gov.ua

2.Відкрийте розділ  “Особистий кабінет виборця”

3.Зареєструйтесь

4.В “Особистому кабінеті виборця заповніть поля в розділі “Перевірити дані у Реєстрі”

5.Отримайте відповідь на e-mail

 

2 спосіб

1.Особисто, з оригіналом паспорта, зверніться до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Білоцерківської районної державної за адресою: м.Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 2, каб.416 (приміщення райдержадміністрації)

2.Оформіть запит

3.Отримайте відповідь

 

3 спосіб

22-24 березня 2019 року прийдіть у приміщення, де розташована ваша виборча дільниця, та перевірте себе у попередньому списку виборців

 

Зміни до списків виборців вносяться  до 25 березня 2019 року!

Телефони відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Білоцерківської РДА: 5-12-21, 5-56-30

 

 Щоб  проголосувати на виборах Президента України  не за  місцем реєстрації, потрібно:

1.З 31 грудня 2018 року до 25 березня 2019 року особисто звернутися до відділу Державного реєстру виборців апарату Білоцерківської районної державної адміністрації за адресою:м.Біла Церква, вул.Ярослава Мудрого, 2, каб.416  або відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем перебування у день голосування.

 2.Пред’явити паспорт та документ, що підтверджує наявність підстав для зміни місця голосування

Це може бути: довідка з місця роботи чи навчання, наказ про відрядження, документ про оренду житла чи право власності на житло

Чи   путівка, проїзні документи, довідка сільської ради про проживання на території села

3.Подати заяву про тимчасову зміну місця голосування

4.Отримати посвідчення про тимчасову зміну голосування

 

!!!У разі проведення другого туру виборів Президента України, знову звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців

 

Телефони відділу ведення Державного реєстру апарату Білоцерківської райдержадміністрації:     5-12-21,  5-56-30

 

До уваги внутрішньо переміщених осіб!

 

Для  того, щоб проголосувати на виборах Президента України 31 березня 2019 року  в Білоцерківському  районі потрібно:

 

  1. З 31 грудня 2018 року до 25 березня 2019 року з паспортом особисто звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Білоцерківської районної державної адміністрації за адресою: м.Біла Церква, вул.Ярослава Мудрого, 2, каб. 416 (приміщення райдержадміністрації);

 

  1. Подати заяву із зазначенням дільниці чи адреси, за якою бажаєте проголосувати;

 

  1. Отримати посвідчення про тимчасову зміну місця голосування;

 

У разі проведення другого туру виборів Президента України, знову звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців.

 

Телефони відділу ведення Державного реєстру апарату Білоцерківської райдержадміністрації:     5-12-21,  5-56-30