8 грудня 2020 року відбулося перше засідання 1 сесії Білоцерківської районної ради VIII скликання. Відповідно до ч.1 ст. 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» повноваження депутата ради закінчуються в день першої сесії ради нового скликання.

Депутати районної ради VII скликання є суб’єктами декларування відповідно до п.1 ч.1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції». Частина 2 ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції» визначає, що особи, які припиняють діяльність, пов’язану з виконанням функцій місцевого самоврядування, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за період, не охоплений раніше поданими деклараціями. Декларація перед звільненням — декларація, що подається відповідно до абзацу 1 ч.2 ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції» не пізніше 20-ти робочих днів з дня припинення діяльності, пов’язаної з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування. Така декларація охоплює період, який не був охоплений деклараціями, раніше поданими суб’єктом декларування та містить інформацію станом на останній день такого періоду.

Нагадуємо, чинне законодавство України передбачає відповідальність за неподання декларації, несвоєчасне подання декларації та декларування недостовірних відомостей.

Вдалого Вам декларування!