Студенти Київщини ще мають місяць до завершення всеукраїнського конкурсу «Розумним Бути Модно», який проводиться медіа-компаніями в рамках соціального проекту мотивації сучасної молоді до навчання. 30 вересня 2019 року останній день прийому робіт. Поспішайте, якщо бажаєте позмагатися за звання найрозумнішого і можливість отримати грошовий грант на навчання або стипендіальне забезпечення.

Учасником стати просто і безкоштовно. Напишіть та надішліть до 30 вересня 2019 року есе на тему: «Україна: проблеми та напрямки їх вирішення на шляху до інтеграції в ЕС».

Учасниками конкурсу мають можливість стати студенти та абітурієнти закладів вищої освіти, а також університетів та інститутів області, які офіційно приймають участь. З повним переліком ЗВО та правилами написання робіт можливо ознайомитися за посиланням.

Конкурс проводитися компанією «Open Media Group» та медіа ресурсами:

·         www.likar.info — Інформаційний портал про здоров’я та медицину;

·         www.e-kvytok.kiev.ua — Сервіс бронювання авіаквитків, жд квитків, автобусних білетів;

·         www.uaua.info — Інформаційний портал для батьків про дітей;

·         www.nadra.com.ua — Сервіс підбору кредитів онлайн, мікрокредитів.

Визначатиме переможців незалежне журі, що складатиметься з професорів та спеціалістів Вищих навчальних закладів. Це строюватиме максимально незаангажовані умови для визначення найрозумніших.