01.01.2021 розпочалася щорічна кампанія декларування за 2020 рік, яка триватиме до 31 березня 2021 року.

Відповідно до ст. ст. 3, 45 Закону України «Про запобігання корупції»

депутати місцевих рад (районних, сільських, селищних, міських), сільські, селищні, міські голови, посадові особи місцевого самоврядування зобов’язані  щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному вебсайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік  за формою, що визначається Національним агентством.

Національне агентство з питань запобігання корупції на своєму вебсайті постійно доповнює та актуалізує інформацію, яка може стати корисною для заповнення та подання декларації.

Суб’єктам декларування необхідно завчасно перевірити актуальність адреси своєї електронної поштової скриньки та чинність кваліфікованого електронного підпису (КЕП). Перед початком роботи з Реєстром декларацій переконайтеся у наявності усієї необхідної інформації для заповнення декларації.

Нагадуємо, чинне законодавство України передбачає відповідальність за неподання декларації, несвоєчасне подання декларації та декларування недостовірних відомостей.

Вдалого Вам декларування!