Сьогодні, напередодні Дня захисника України  голова Білоцерківської районної ради Віталій Гринчук  та засновник Благодійного фонду «ФАРМ ВАРТА» Денис Шевченко  відправили волонтерську групу «Час змін» з необхідними ліками на схід України. Чергову поїздку волонтерів очолили Костянтин Климчук та його дружина Тетяна Виговська.

«Знову отримали партію чудового засобу від нежиті, знеболювальні… Приємно, що маємо справу з небайдужими й відповідальними людьми. Жодного разу засновник фонду Денис Шевченко не відмовив у наданні допомоги.  Хворий солдат – це прогалина в нашій обороні, а ліки потрібні нашим воякам, — наголосив Костянтин Климчук. – Завдяки благодійному фонду «Фармварта», голові ради Віталію Гринчуку, директору фонду Віталію Архіпову ми маємо змогу забезпечити якісними, дієвими препаратами бійців, що є також великим внеском в обороноздатність нашої держави».

Денису Шевченку він вручив подяку від військових ракетно-зенітного полку та прапор від вдячних бійців, які перебувають на передовій від Авдіївки до Щастя.

Маршрут волонтерів проляже  від Новоахтирки до Авдіївки. Тепер на передовій стане менше хворих. Перша партія поїхала за Волноваху, в Гранітне, в 30 ОМБР. Решта буде розподілена між іншими підрозділами бригад, полків і батальйонів.

Не секрет, що саме волонтери та активісти Білоцерківщини з початку проведення АТО здійснюють масштабну допомогу військовослужбовцям.

 «Проблеми бійців АТО-першочергові»-говорить голова ради Віталій Гринчук, який постійно є  зв’язною ланкою між цивільними людьми та військовими.

Д.Шевченко та В.Архипов  надали адресну допомогу  пораненому на майдані Михайлу Золотаревському. Він переніс складні операції, а зараз тяжкий період реабілітації. Сьогодні  Михайло отримав необхідні для його життєдіяльності ліки, з запасом на рік. Хвилюючим був момент, тому що в очах і біль, і сльози і вдячність.

Надворі  не вшухає дощ, і це не заважає грузити автівку та вирушати в дорогу.

«На порозі  свято Покрови Пресвятої Богородиці, яке має особливий зміст. Тому у часи незалежності свято Покрови почало відзначатися ще і як День Українського козацтва, а 14 жовтня стало державним святом для сучасних воїнів, що символізує  зв’язок усіх поколінь захисників України та закликає нас до згуртованості перед сучасними викликами й загрозами. Ми ті люди, які відчувають біль інших людей. Лише так, підтримуючи один одного, ми переможемо і зовнішніх, і внутрішніх ворогів. Дорогі білоцерківці, будьте чесними і справедливими перед Богом та самими собою, милосердними й згуртованими в часи випробувань і в часи успіхів. Тож промовимо сьогодні щиру молитву Пресвятій Богородиці, щоб захистила Український народ та наших воїнів, принесла на нашу благодатну землю мир та спокій»- відряджаючи в дорогу волонтерів, наголосив Віталій Гринчук.