27 вересня в залі Білоцерківської районної ради зібралися  працівники бібліотечної системи з усіх куточків Білоцерківського району. Сьогодні районна бібліотека святкує 70-річчя, а Білоцерківська бібліотечна система відзначає 40 років. Це свято символізує глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури.

Захід розпочався відеопрезентацією «Бібліотечний шлях довживною в 70 років…», який ознайомив присутніх з історією та діяльністю центральної районної бібліотеки. Лунали слова вдячності та подяки за невтомну працю від керуючого справами районної ради Володимира Шевченка, першого заступника голови райдержадміністрації Юрія Савчука, помічника народного депутата України   В. Гудзенка Євгенія Гудзенка, представника БФ «Фортеця» Володимира Василенка, представників «Золотого фонду» Білоцерківщини Василя Дудника, Анатолія Кульчицького, подружжя письменників Галини та Анатолія Гай,    начальника відділу культури райдержадміністрації Романа Бичека, Валентини Гавлінської, Людмили Поліщук, директора Уманської районної централізованої бібліотечної системи Любов Кравчук, керівника клубу «Поетичні озерця» Володимира Дідківського.

Бібліотека – країна книжок, дитячих мрій та науки. І хоча конкуренцію бібліотеці в наш час створює інтернет, книжка залишається основним джерелом знань. Праця бібліотекаря потрібна і важлива для суспільства, адже саме бібліотекарі є хранителями книг, саме вони зберігають знання та культурну спадщину, сприяють підвищенню ерудиції населення.

 За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток бібліотечної справи та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек керівники  нагородили кращих бібліотечних працівників  грамотами та  подарунками. Музичні вітання дарували для усіх присутніх родинний ансамбль Глущенків  із с. Яблунівка, народний фольклорний ансамбль районного Будинку культури “Терниця”, молоді вокалісти району — Анна Князєва та Христина Дзядевич.

Віталій Гудзенко поповнив бібліотеки району новими книгами Володимира Перерви — «Місто Біла Церква: історія проти міфів», кни побудована на історичних документах, Анатолій Гай подарував свою нову книгу «Вогненні рубежі прапороносців», яка побудована на документальних  і очевидних фактах, де він описує про  своє перебування в зоні бойових дій. Олександр Ференець також подарував свою монографію «Методи боротьби з корупцією в органах прокуратури».

Сьогодні поетичне слово, іноді безкомпромісне слово так потрібне нам нині, тому що справедливе суспільство можуть мати тільки вільні люди, що будують його на засадах правди і любові.

Тож бажаємо бібліотекарям і надалі залишатися теплим вогнищем культури і наснаги, щастя, добра і процвітання.