3 травня в.о.голови районної ради Анатолій Чичикало разом із керуючим справами апарату Білоцерківської районної ради Володимиром Шевченком здійснили робочу поїздку в села Острійки та Томилівку.

Свою роботу керівники розпочали з ознайомлення із станом справ у Острійківській сільській раді. Під час зустрічі з сільським головою Сергієм Оленко було обговорено актуальні питання життя територіальної громади. Серед них — співпраця з орендарями, реалізація першочергових заходів плану економічного соціального та культурного розвитку населеного пункту на 2018 рік, виконання сільського бюджету.

Цікавила Анатолія Петровича робота закладів соціальної сфери села, їх матеріально-технічне забезпечення. Тож керівники побували в Острійківській ЗОШ. В минулому році у приміщенні школи було відновлено дах.  Поспілкувавшись з директором школи Бабій Л.В., вияснили, що Леся Василівна планує облаштувати кабінети біології та географії  інтерактивною дошкою, проектором, екраном, відремонтувати кабінети. Є ряд невирішених питань —  щодо асфальтування подвір`я школи, прочистка батарей та уточнення маршруту шкільного автобуса. Директор школи розраховує на підтримку місцевого бюджету та керівників господарств.

Далі керівники попрямували до с.Томилівка. Зразу ж відчувається характер справжньої господині: дорогою проводиться ямковий ремонт, на клумбах школярі висаджують квіти. Як повідомила сільський голова Наталія Карпінська, подібні ремонти проведуть по всьому селу. Жителі готуються до відзначення Дня Перемоги. Наталія Василівна повідомила, що у них зроблено 5 проектів на вуличне освітлення,  планують до 1 вересня відкрити спортивний зал, який вже багато років стоїть і чекає завершальних ремонтних робіт. Також, Наталія Василівна розповіла, що у критичному стані перебуває стадіон, тож вже знайдено інвестора, який наведе там порядок. У Томилівці дбають про своє майбутнє. Хочеться відзначити, що  стоять сортувальні баки для сміття. Систематично вивозиться сміття біля будинків.

Зауважу, Острійківська та Томилівська сільські ради — самодостатні, тож ряд питань можуть вирішувати самостійно.

Під час робочої поїздки керівники оглянули заклади соціально-культурної сфери, розташовані на відповідних територіях, об’їхали місця поховань радянських воїнів, поспілкувалися з місцевими жителями. Анатолій Чичикало під час зустрічей з жителями населених пунктів наголосив на тому, що «…приємно відзначити гарний весняний настрій людей, з яким вони виходять на вулиці, у парки та сквери, щоб зробити ще світлішим та ошатнішим свій рідний дім, своє село… І добре те, що разом з дорослими до справи беруться школярі, які змалку привчаються берегти надбання батьків та дідів, з пошаною ставитися до земляків, які віддали свої життя за мир на землі, та примножувати красу рідного села…»