Чудові патріотичні змагання зібрали самих активних школярів Білоцерківського району. Саме тут вони продемонструють свої уміння й навички, набуті протягом року. Школярі вивчають  традиції та звичаї українського народу, набувають навичок здорового способу життя, навчаються бути гідними захисниками Батьківщини.

Під звуки урочистого маршу куріні вишикувалися в урочисту лінійку: лідери курінів здали рапорти, зачитавши командні гасла.

На урочисте відкриття Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Джура” прибув Голова Білоцерківської районної ради, почесний член «Лідерграду» Віталій Гринчук.  Ще в лютому голова  ради  на зустрічі з членами «Лідерграду»  пообіцяв сприяти організації  літнього відпочинку для  лідерів учнівського самоврядування, й особисто взяти участь у черговому етапі гри «Джура».

Віталій Юрійович вітав учасників змагань й наголосив, що приємно, адже все задумане нами втілюється в життя.

«Для нашого району цей проект є унікальним, адже дає змогу дітям проявити лідерські здібності, довести, що лідерство – це повсякденна праця, яка допомагає в досягненні цілей, і Білоцерківщина плекає талановитих юних особистостей, які вже сьогодні  творять майбутнє України», продовжив голова ради.

Вітала учасників змагань з початком канікул начальник відділу освіти Оксана Кравченко. Вона побажала дітям бути кращими в усьому, не збавляти обертів у своїй діяльності. Подякувала учасникам змагань за активну життєву позицію, патріотизм, ставлення до себе, своїх батьків, школи та всієї держави в цілому, побажала усмішок, позитиву та вірних друзів.

Для визначення найбільш підготовлених команд 30 травня 2017 року на базі оздоровчого табору «Дружба» в с. Трушки було проведно районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура». До програми гри входили змагання зі стройової підготовки,  з надання першої долікарської допомоги, силова боротьба, подолання смуги перешкод, інтелектуальні змагання з історії українського війська, сучасних збройних сил України, творчий конкурс «Ватра».

Перемогу здобула команда Терезинського НВО. Друге місце вибороли учні Дроздівської ЗОШ. Третє місце завоювали учні Потіївського НВО. Серед учнів закладів І-ІІ ступенів кращими стали команда Чупирянського НВО, Сухоліського НВК та Фастівського НВО. Задоволення від змагань отримали всі учасники. Успіхів і перемог вам, патріоти України!

Зауважу: методичним і організаційним центром дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Джура”  виступили працівники Білоцерківського районного будинку дитячої та юнацької творчості, який очолює Зінаїда Литвин та районний відділ освіти.