Про необхідність та важливість роботи фельдшерсько-акушерського пункту у будь-якому віддаленому від міста населеному пункті й питань виникати не може. Мешканці Малої Антонівки та Олійникової Слободи на «друге дихання» своїх ФАПів ще в минулому році й не чекали, оскільки старі приміщення вже давно перебували у вкрай плачевному стані. А умови роботи в таких закладах, безсумнівно, мають першочергове значення, як для персоналу, так і для його відвідувачів

25 травня на Вознесіння Господнє в гості на «входини» до медичних установ завітали голова районної ради Віталій Гринчук, головний лікар КЗ «Білоцерківський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Іван Ровенко, сільські голови Сергій Саламанов та Володимир Замула. Вони привітали завідуючих ФАПів Любов Семененко та Ірину Шабельну.

Лише два місяці тривали  ремонтні роботи. Запах фарби, затишок, тепло, чистота. Усе тут милує око. Поки що розпаковуємо коробки, проте зовсім скоро все буде на своїх місцях. Усі належні умови, про які ми так довго мріяли, створені. Тож тепер, як говорять, до роботи, – поділилася Любов Зіновіївна.

– Тут люди зможуть отримати усі послуги, що входять до компетенції фельдшера. Це перша допомога, консультації, виконання лікарських прописів, огляди жінок, запис до лікарні тощо.

Донедавна кожен зимовий день розпочинався з того, що ми мали привести до ладу та розтопити піч. А зараз відчуваю себе повноцінним медпрацівником, – додала фельдшер Ірина Шабельна.

Щирі слова подяки голові районної ради Віталію Гринчуку, усьому депутатському корпусу, Івану Ровенку,  а Любов Семененко, доречі, також депутат районної ради. Саме завдяки їх реальній допомозі маємо, по суті, нові фельдшерсько-акушерські пункти. Депутати районної ради відстоюють інтереси своїх виборців, проявляють особливу турботу стосовно наших закладів охорони здоров’я. Це яскравий  тому приклад.

Тож відтепер мешканці Малої Антонівки та Олійникової Слободи мають змогу отримувати медичну допомогу в оновлених затишних приміщеннях, які  відповідають  сучасним вимогам та санітарно-гігієнічним нормам.

«Ми другий рік поспіль систематично працюємо над проектами розвитку району. Медичні заклади, школи, садочки, клуби, спортзали, дороги ми намагаємося не тільки підтримати, але й розвивати, модернізувати їх матеріальну базу, стимулювати роботу фахівців. Саме депутати районної ради вперше ініціювали та підтримали ряд програм щодо соціально-економічного розвитку району. Ми подали 38 проектів на співфінансування з обласним бюджетом,  про що я вже раніше повідомляв. Й отримали від області підтримку.

Зміни до Програ­ми будівництва, реконструкції та ремонту об’єктів інфраструктури Київської області на 2016-2017 роки внесено. Ряд проектів включено до Програми завдяки нашому земляку, депутату Київської обласної ради Миколі Стариченку, якому не байдужа доля Білоцерківщини. За що ми всі йому щиро дякуємо»,- зазначив голова ради Віталій Гринчук –«у поточному році буде відремонтовано: амбулаторії загальної практики сімейної медицини м.Узина, сс. Трушки, Дрозди, смт Терезине, Блощенці (реконструкція системи опалення), Макіївка, ФАПів сс.. Черкас, Однорог, Потіївка, Сорокотяги, Чепеліївка, Скребиші, ФП сс. Василів, Вербове, Красне, Михайлівка, Храпачі, Бикова Гребля.  В частині із них вже тривають ремонтні роботи. Крім того, фапи отримають ще нові меблі, скутера, холодильники, комп`ютерну техніку, білизну, спецавтомобілі», продовжив голова ради.