Результати виборів в Узинській місцевій раді ОТГ, які відбулися цієї неділі, показали, що перевагу  отримали, так звані, старі парламентські партії. Водночас за цими політичними розкладами не слід забувати, що йдеться про одну з найважливіших реформ у державі – децентралізацію, і від того, як вона буде проведена, безпосередньо залежить якість місцевого самоврядування.

Вибори в Узинській місцевій раді ОТГ  демонструють показник впливовості авторитетних лідерів на місцях. Про це свідчить найпереконливіший результат  команди  Віталія  Гринчука  – 51,7%, Радикальна партія посіла 1 місце, 22%, 7 депутатів.

Кандидати йшли на ці вибори з гаслом підтримки реформи децентралізації. Ці вибори показали, що люди вірять не пустопорожнім обіцянкам, а абсолютно конкретним справам.

Шановний Віталію Юрійовичу!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого обрання на відповідальну посаду – голови Узинської місцевої ради об’єднаної територіальної громади !

Глибоко впевнені, що під вашим керівництвом будуть прийняті широкомасштабні програми з прискорення розвитку економіки, зростання добробуту населення. Переконані, що Ваші професійні якості, досвід роботи, енергія і цілеспрямованість будуть завжди стояти на варті інтересів жителів всієї громади.

Нехай ніколи не вичерпується Ваша особиста людська принадність, доброта, відкритість, порядність, толерантність, прагнення прийти на допомогу всім, хто на неї потребує.

Щиро вітаємо переможців.  Разом – до нових перемог!.

Депутати, що обрані до Узинської місцевої ради ОТГ

 Радикальна партія Олега Ляшка – 7. Коваленко Станіслав Петрович, Хітьов Валерій Іванович, Левіцький Олександр Олександрович, Ракова Олена Олександрівна, Коломієць Наталія Миколаївна, Молочківський Геннадій Володимирович, Сатир Роман Григорович.

Блок П. Порошенка «Солідарність» — 6. Гудзенко Євгеній Віталійович, Король Валентина Іванівна, Тинянко Сергій Анатолійович , Федак Олеся Карлівна,  Павлієнко Віктор Миколайович,  Олініченко Людмила Миколаївна.

БРО Громадянська позиція – 3. Усенко Олег Петрович, Коваль Юлія Леонідівна, Полякова Світлана Володимирівна.

ВО «Батьківщина» — 4. Письменний Андрій Володимирович, Осадчий Сергій Станіславович, Кибенко Іван Іванович, Похилько Олег Олексійович.

Аграрна партія – 3. Козачук Михайло Андрійович, Киришун Дмитро Володимирович, Козачук Сергій Михайлович.

ПП Опозиційний блок – 3. Нагайцев Сергій Миколайович, Кульчицький Станіслав Володимирович, Ханюков Михайло Григорович.