23 лютого Верховна Рада України відчинила свої двері для учнів Білоцерківських шкіл. За ініціативи та сприяння голови Білоцерківської районної ради Віталія Гринчука спільними зусиллями відділу освіти райдержадміністрації було організовано чергову екскурсійну поїздку для лідерів учнівського самоврядування загальноосвітніх навчальних закладів району.

Гарний настрій, щирі позитивні емоції – і все це, як не дивно, під головним куполом країни. Голова районної ради Віталій Гринчук особисто очолив поїздку юних лідерів. Це школярів ще більше зорганізувало та дало відчути себе справжніми лідерами учнівського самоврядування. Старшокласники вперше побували у  Верховній Раді, побачили де працюють народні депутати, дізналися таємниці цього приміщення та цікаві історичні факти.

Під час екскурсії школярі мали змогу поспілкуватися з депутатами Верховної Ради України Олегом Ляшком та Сергієм Скуратовським. Учні цікавились багатьма питаннями: чи тяжка ноша в депутата,  як стати народним обранцем, які його повноваження та обов’язки…

Розмова з депутатами була наскільки цікавою, що спілкування було тривалим. Під час діалогу панувала невимушена обстановка й гарний позитивний настрій. Школярі висловили власне бачення вирішення питань, які стосуються формуванню громад на Білоцерківщині.

Лідер Радикальної партії України Олег Ляшко вражає своєю харизмою. Він переконаний, що освічені юнаки та дівчата – успішне майбутнє нашої країни. «Велика радість бачити обличчя дітей усміхненими, мрію, щоб кожна українська дитина мала щасливе й мирне дитинство», — наголосив народний депутат. Крім того, Олег Валерійович побажав, щоб юні лідери мужньо долали любі труднощі, впевнено йшли в майбутнє й працювали на благо своєї країни й народу.

Школярі подякували депутатам за те, що вони переймаються проблемами молоді та побажали народним обранцям нових ідей та мудрих рішень!

«Молодь має велику перспективу і, надіюся, що за допомогою їх ініціативи наш район, наша країна розбудовуватиметься та відбуватимуться зміни на краще. Такі зустрічі є вкрай необхідними для формування у нового покоління відчуття патріотизму та відповідальності, вони дають стимул для особистого розвитку»,- підсумував проведення зустрічі Віталій Гринчук. Він подякував Олегу Валерійовичу та Сергію Івановичу за підтримку та допомогу у вирішенні ряду питань, що стосуються Білоцерківського району.

Юні лідери фотографувалися на фоні художнього полотна «Державотворення». Загалом, екскурсія виявилась дуже цікавою та водночас пізнавальною.